Zpět na » Primera Division » O Miloševiče má zájem Partizan

Primera Division - O Miloševiče má zájem Partizan

0

Líbilo se

12.05. - Prezident Partizanu Bělehrad nabídl útočníkovi Osasuny, Savu Miloševičovi velmi dobrou smlouvu aby se po skončení sezony mohl vrátit do své země.

Miloševičovi končí smlouva letos 30.června a do této chvíle ještě nenašel společnou řeč ohledně prodloužení tohoto kontraktu. A tak bělehradský Partizan zavětřil možnost angažovat zkušeného forvarda.

Savo Miloševič je ikona klubové historie, v navarrském klubu působí od sezony 2004-2005. Ve španělské lize ale působí již od sezony 1998-99, kdy odehrál dvě sezony v Zaragoze. Pak si na půl druhé sezony odskočil do Serie A do Parmy aby se v na začátku roku 2002 vrátil na La Romaredu.

Jednu sezonu odehrál v Espanyolu a Celtě. V dresu Osasuny Miloševič nastřílel 20 branek, zahrál si v poháru UEFA a předkolo Ligy mistrů. Navíc prostředí populárního srbského klubu dobře zná, neboť odtud vyrazil za svým štěstím do ciziny.

Dalším členem kádru Osasuny je íránský defenzivní záložník Javad Nekounam, který do týmu přišel v letní pauze. Ten naopak nemá zajěčí úmysly, byť se po slušných výkonech v této sezoně o jeho služby zajímá více klubů.

"Nikdo mě nekontaktoval, ačkoliv proběhly nějaké spekulace, jsem tady moc šťastný a cítím se tu velmi dobře. Chci pokračovat v Pamploně, stoprocentně," potvrdil. Nekounam má ještě rok smlouvu a následnou opci na další. Myslí si, že by se měla zvýšit jeho výkupní částka (5 milionů) a rovněž jeho smlouva. "Jsem velmi spokojený se svoji sezonou a myslím, že klub se mnou. Nemluvili jsme o tom, ale jestli mají zájem to udělat jsem ochotný jednat."

Pouze si posteskl, že se týmu nepovedlo postoupit do finále poháru UEFA. "Byla to velká rána jak po fyzické, tak psychické stránce, ale musíme se z toho dostat jako profesionálové. Je to zápas, který už je historií. Musíme na to zapomenout a překonat to."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články