Zpět na » Primera Division » Real Madrid může přespat na prvním místě

Primera Division - Real Madrid může přespat na prvním místě

0

Líbilo se

12.05. - Real Madrid společně se Sevillou uzavřeli minulé kolo Primera división, ale tlak z nich ještě neopadl, protože Barcelona vyhrála utkání na San Sebastiánu, a tak stále zůstává v čele ligy. Klopýtnutí zřejmě pro tyto dva týmy znamená konec nadějí na titul.

Svěřenci trenéra Fabia Capello dokázali souboj o druhou příčku vyhrát a posunuli se těsně za Barcelonu, zatímco Sevilla utrpěla porážku a spadla na třetí pozici, ale boj o titul ještě nevzdává.

Teď se situace změnila. Real Madrid v tomto kole hraje jako první a Sevilla jako druhá. Real Madrid dnes večer změří síly s Espanyolem Barcelona. Jestliže los blancos vyhrají, bude se jim určitě dobře spát, protože minimálně do utkání Barcelony zůstanou na prvním místě. Real už tuto šanci jednou měl, ale promeškal ji. Hráči si alespoň na chvíli mohli užít první pozici v Primera división, ale prohráli s Racingem.

Nicméně situace obou klubů je rozdílná, protože Real Madrid je po výhře nad Sevillou určitě v lepší pohodě než Barcelona. Real totiž v minulém kole předvedl skvělý výkon, zatímco Azulgranas ukázali asi nejhorší hru v této sezóně. V semifinálovém utkání Copa del Rey měli postup ve svých rukou, protože do Getafe jeli se skórem 5-2. Ovšem tento náskok Getafe bez problému smazalo a vyhrálo 4-0. Na Barcelonu je teď bezpochyby velký tlak a je jen na hráčích a trenérovi jak se s tím vypořádají. V Madridské šatně vládne dobrá atmosféra a hráči si myslí, že když vyhrají nad Espanyolem, nebude mít Barca lehký úkol.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články