Zpět na » Primera Division » Etoo: Nevím, jak to vysvětlit

Primera Division - Etoo: Nevím, jak to vysvětlit

0

Líbilo se

11.05. - Barcelona včera zažila nepříjemný večer, kdy v odvetě semifinále Copa del Rey v Getafe ztratila tříbrankový náskok z prvního duelu a po ostudné prohře 0:4 může katalánský klub zapomenout na zisk trofeje, kterou naposledy získal v roce 1998.

Před novináři se zpovídal útočník Samuel Etoo. "Kdybych se včera mohl propadnout do země, udělal bych to," přiznal Etoo, který nevěděl jak ospravedlnit výpadek svého týmu. Kamerunský útočník porovnával podobně hořkou zkušenost, kterou již zažil s tou včerejší.

"Dneska je jeden z těch dnů, kdy se sám sebe ptáš, proč se tomu všemu věnuješ." Tehdy se Kamerun nekvalifikoval na mistrovství světa v Německu, když v poslední minutě utkání proti Egyptu jeho spoluhráč Pierre Wome.

"Tenkrát už nebyla možnost opravy, my tuhle možnost nyní máme. Zbývá nám pět utkání a nesmíme být v tomto momentě rozdělení. Potřebujeme fanoušky více než kdy jindy. S nimi jsme se téměř dotkli nebe a můžeme se dotknout zase, když znovu vyhrajeme ligu. Stěží hledal odpověď na otázky proč Barca podala v Getafe tak katastrofální výkon.

"Chtěl bych vysvětlit, co se stalo, ale nespal jsem, sám sebe jsem se ptal a prostě nevím, co říct. Každé mužstvo může prohrát, ale nemůže předvést tak špatný výkon, jako my," posteskl si. K nedělnímu tkání s Betisem chtěl jen poprosit fanoušky, aby zaplnili Nou Camp.

"Nemůžu se dočkat až bude neděle. Kéž by se hrálo již zítra. Jestli mě trenér postaví, mám víc než kdy jindy jasno, co musím udělat." Přesto všechno má Etoo plnou důvěru ve své spoluhráče a vyjádřil přesvědčení, že ligový triumf nenechají utéct. "Sezona neskončila. Je tu ještě pět zápasů, bude to pro nás pět finálových zápasů a soupeři by měli vědět, že k nim tak přistoupíme."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články