Zpět na » Primera Division » President Realu už vidí titul

Primera Division - President Realu už vidí titul

0

Líbilo se

28.05. - President Realu Madrid vidí každou chvíli titul blíže a blíže. Nejenom proto, že do konce ligy zbývají dva zápasy, po kterých by Real Madrid mohl být šampiónem, ale protože také vidí, že mužstvo je ve skvělé formě.

Ramón Calderón na webu Realu Madrid poznamenal, že proti Deportivu se hráči hodně vyčerpali, ale tým má ještě dostatek sil na to, aby svoji jízdu dovedl do vytouženého konce, tedy k zisku titulu. “Myslím si, že už nás nikdo nemůže zastavit. Teď před sebou máme utkání s Realem Zaragozou, ve kterém nás zaváhání může stát první příčku. Ovšem před několika měsíci si nikdo nemyslel, že v předposledním kole budeme bojovat o celkové vítězství v Primera división. A proto jsem, stejně jako všichni fanoušci Realu Madrid, rád za to, že se nám to takhle podařilo. Stále na sebe spoléháme a to je velmi důležité”, řekl Calderón.

Ramón Calderón doufá, že svoji sérii výher Real protáhne i na stadionu La Romareda, kde jako domácí mužstvo hraje Real Zaragoza. Ten ještě stále nemá jistou účast v poháru UEFA, protože v posledním utkání 36. kola, které bylo na programu v neděli večer, prohrál na stadionu v Seville. Naopak Real Madrid navázal na svou dobrou sérii a doma porazil Deportivo.

Obě mužstva tedy budou hrát pod tlakem, protože ani jeden z nich nemá nic jistého, ale také nic ztraceného. Nicméně musíme také podotknout, že hráči Realu Madrid jsou aktuálně v lepší formě než jeho blížící se soupeř, Real Zaragoza. Uvidíme, jestli se Zaragoze podaří ukončit madridskou sérii výher a nebo se ji naopak Realu podaří ještě prodloužit.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články