Zpět na » Primera Division » Pro Cruyffa zůstává Barca favoritem

Primera Division - Pro Cruyffa zůstává Barca favoritem

0

Líbilo se

28.05. - Bývalý hráč a trenér Barcelony, Holanďan Johan Cruyff, si myslí, že obhájce titulu má pořád ještě šanci získat titul. Myslí si, že Barca má lepší los a je prý mnohem lepší hrát proti Espanyolu a v Tarragoně, než v Zaragoze a s Mallorcou, jako Real.

"Všichni jsou posedlí, jestli se dávají prémie třetím mužstvům a přitom to vypadá, že to jsou rozhodčí, kteří otevřeli dveře, které by měly být zavřené. Mluví se o tom, jestli rozhodčí víc pomáhají tomuhle anebo poškozuje tohohle," okomentoval Cruyff množící se spekulace o různých úplatcích třetím stranám.

Cruyff si rovněž nenechal ujít příležitost okomentovat první gól Realu v sobotním utkání s Deportivem, k němuž pomohl Van Nistelrooy rukou a neměl být uznán. "Ruka Van Nistelrooye nebyla náhoda. Strčil tam ruku. A navíc za tuhle ruku měl dostat žlutou kartu, díky níž by příští utkání nemohl hrát. Na rodíl od toho Barca bude v příštím zápase dva hráče kvůli trestu postrádat (Ronaldinha a Edmílsona). Soupeř vám uděluje kopance a dohraje v jedenácti. A vy na rozdíl od toho ztratíte dva hráče pro příští zápas," říká.

Přesto považuje vyloučení Ronaldinha za oprávněné a obává se, že za kvalifikaci přestupku může dostat až dva zápasy a v sezoně si již nekopne. Co se týče rozuzlení ligového dramatu je barcelonský patriot optimistou. "Jsem optimista. I když má Real lepší vzájemné zápasy, může Barca titul získat. Hlavně díky rozlosování. Aniž bych chtěl někoho podceňovat, tisíckrát raději bych hrál doma s Espanyolem a venku v Tarragoně, než v Zaragoze a doma s Mallorcou," ujišťuje. Cruyff si myslí, že Real by určitě vyměnil s Barcou rozlosování.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články