Zpět na » Primera Division » Rozhodnuto: Bojan zůstane v Barce

Primera Division - Rozhodnuto: Bojan zůstane v Barce

0

Líbilo se

30.05. - Vedení Barcy původně mělo v plánu poslat mladého sedmnáctiletého mladíka Bojana Krkiče na hostování do některého klubu Primera nebo Segunda Division, nakonec však rozhodlo, že nadějný fotbalista bude součástí prvního týmu.

Tak už je to potvrzeno. Příští sezonu bude Bojan Krkič součástí A týmu Barcelony. Dlouho se v kancelářích na Nou Campu spekulovalo o hráčově hostování, zejména poté, co Barcelona B, klub, kde doposud Krkič hrál, sestoupil do Tercera Division, čtvrté nejvyšší španělské soutěže.

Nakonec padlo rozhodnutí, že Bojan Krkič zůstane v Barceloně, ale v prvním týmu, neboť v béčku by se jeho vývoj stoprocentně zasekl. Možnost hostování byla nakonec rovněž hozena do koše, neboť najít ideální působiště nebylo zas tak jednoduché.

Bylo totiž podmíněno tím, aby hráč nastupoval pravidelně, ale rovněž v Barceloně chtěli, aby klub vyznával podobnou filozofii jako Culés, aby se zaručil fotbalistův vývoj. Takže se radši rozhodli nechat Bojana "doma".

Krkič bude mít úlohu třetího útočníka za Etoo a forvardem, kterého Barca chce získat v letním přestupním období. I tak ale Bojan dostane dost příležitostí si zahrát, především v soutěžích jako je Copa del Rey a další. Navíc je známo, že Etoo v lednu pojede s reprezentací na Africký pohár a tak bude mít větší šanci se prosadit.

Příkladem, že je potřeba sázet na mladé hráče, je pro Barcelonu třeba Arsenal, kde Ĺ paněl Fabregas debutoval v sedmnácti letech a nyní již patří mezi neoddiskutovatelné členy kádru.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články