Zpět na » Primera Division » Kaká je rád, že se o něj Real zajímá

Primera Division - Kaká je rád, že se o něj Real zajímá

0

Líbilo se

31.05. - Brazilec Kaká, hlavní hvězda nedávného vítěze Ligy mistrů AC Milán je už zase v kolotoči zaručených zpráv ohledně jeho přesunu do Realu Madrid.

Kaká dnes přiletěl do Londýna, neboť zítra tu brazilská reprezentace sehraje ve Wembley přátelské utkání s domácím výběrem. Deník As již včera přinesl zprávu, že prezident Bílého baletu, Vicente Calderon je ochoten zaplatit za Kaká 60 milionů eur.

"Samozřejmě, že mě to těší, že se o mě Real zajímá. Dělá mi to velkou radost, že mužstvo jako Real se o mě zajímá, je to něco, co tady již bylo minulý rok. Chci ale objasnit, že jsem vítěz Ligy mistrů s AC Milán a jsem v tomto městě velmi spokojený. Já i moje rodina. Proto aby se mohl uskutečnit nějaký přestup, musí Real najít společnou řeč s Milánem."

Prohlášení je jasné a situace se oproti minulému létu nezměnila. Kaká by klidně do Realu přestoupil, ta myšlenka se mu zamlouvá, dobře to vědí všichni Brazilci, kteří v Realu působí. Kaká ale chce, aby to byl Real, který přesvědčí Berlusconiho.

Deník As chtěl rovněž zjistit názor brazilského novináře. Fernando Duarte, dopisovatel O Globo, si myslí, že "Kaká se hrozně těší, ale první krok neudělá. V posledních bitvách v Champions League se hráč ještě více zhodnotil." Podle něj bude muset Real mnohem více přitlačit, co se financí týče, aby přesvědčil Berlusconiho.

Sportovní ředitel Realu, Pedja Mijatovič ohledně Kaká prohlásil: "Kaká je velký šampion. Hráč jako je Kaká zajímá všechny velké kluby a Real není vyjímkou. Ale není vhodné o tom mluvit, vyjednávání je složité a on je aktuálně v Miláně šťastný. Nicméně nic nevzdáváme, uvidíme, co se může stát v budoucnosti." Mijatovič dále dodal, že "pro příští sezonu má tajný sen", ale nepřál si ho vyslovit.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články