Zpět na » Primera Division » Robinho: Obě dvě utkání vyhrajeme

Primera Division - Robinho: Obě dvě utkání vyhrajeme

0

Líbilo se

01.06. - Robinho ukázal svůj optimismus a věří, že Real Madrid ovládne titul. Do konce celé Primera división totiž zbývají odehrát už jen dvě kola, ve kterých ale na bílý balet nečekají lehcí soupeři. Hned tím prvním totiž bude Real Zaragoza.

Robinho věří v titul, protože jsou hráči Realu v dobré formě a v posledních šesti zápasech vždy vyhráli. Do konce ligy sice zbývají už jen dvě kola ,a jestliže Real Madrid obě své utkání dotáhne k zisku tří bodů, má jistý titul. Ovšem jedním z těchto dvou soupeřů je Real Zaragoza, který bílý balet na stadionu La Romareda přivítá v sobotu 9. června ve 21:00. I když je Zaragoza s 58 body na páté příčce, pohár UEFA ještě zajištěný nemá, protože šesté Atlético má jen o bod méně a sedmý Villarreal o dva body méně než Zaragoza. Minulé kolo prohrála v Seville 3-1, a tak si další zaváhání, stejně jako Madrid, dovolit nemůže.


“Nezajímá nás jak bude hrát Barcelona nebo Sevilla, protože my chceme obě dvě utkání vyhrát, což nám zajistí titul. Chceme uspokojit naše fanoušky, a proto je nemůžeme zklamat. V závěru ligy se nám sice daří, ale necítíme se nepřemožitelní. Může nás porazit jakýkoliv z těchto soupeřů, ale my to nedopustíme. Máme dost síly na to, abychom titul získali”, řekl Robinho.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články