Zpět na » Primera Division » Balboa se vrátí do Realu

Primera Division - Balboa se vrátí do Realu

0

Líbilo se

02.06. - Balboa, pravý záložník Realu Madrid, který v letošní sezoně hostoval v Racingu Santander se vrátí na San Bernabeu. Post na pravé straně záložní řady po odchodu Beckhama a Reyese totiž zůstane osiřelý.

Pro Balbou je to skvělá příležitost vybojovat si místo v prvním týmu. Odchody Davida Beckhama a Jose Antonia Reyese po skončení sezony vytvoří na postu pravého záložníka díru a vedení Realu přemýšlí, jak ji co nejlépe zacelit.

A právě Balboa, který letos hostuje v Racingu Santander, je na nejlepší cestě nahradit je. Real si Balbou stáhne z hostování po skončení sezony, a vezme ho sebou na předsezónní přípravný kemp v rakouském Irdningu. Právě tam bude Balboa muset přesvědčit trenéra, že se můž stát plnohodnotným členem kádru Blancos.

Balboa si již premiéru v prvním celku odbyl jak v lize ( na stadionu Riazor proti Deportivu La Coruňa, výhra 3:1), tak i v Lize mistrů, kdy se dokonce dostal do základní sestavy. Real měl tehdy tým plný náhradníků a prohrál s Olympiakosem Pireus 1:2.

O tom, že Balboa má své kvality již přesvědčil v zápase Realu Madrid Castilla proti Herculesu. Tam ukázal svoje technické finesy, zazářil rovněž na předsezónním Memorialu Jesúse Gila, kde na pravé straně předváděl dobré výkony a blýskl se gólovým centrem na Soldada.

Racing Santander je s Balboou velmi spokojený, ačkoliv od začátku zápasu nastoupil jen v devíti případech. Klub z Kantabrie počítá s hráčem Realu pro příští sezony jako s klíčovým článkem sestavy. Ale jelikož je tam Balboa pouze na hostování, hráčův osud je v rukou Realu. Navíc, Balboa by si rád splnil svůj sen hrát na San Bernabeu a udělá pro to všechno možné.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články