Zpět na » Primera Division » Kdo bude hrát v útoku?

Primera Division - Kdo bude hrát v útoku?

0

Líbilo se

02.06. - Ĺ panělská reprezentace se v utkání proti Lotyšsku bude muset obejít bez Morientese, Raúla a Fernanada Torrese. Luis Aragonés tak musel improvizovat, kdo se postaví do útoku vedle Davida Villy z Valencie. Nejlepší alternativou bude asi Iniesta.

Od doby kdy se zranil Fernando Torres, byl celý týden ve znamení změn. Torres už nemohl nastoupit na úterní trénink španělské reprezentace, a od této doby, Luis Aragonés zkouší různé alternativy. Tyto komplikace zapříčinily absence útočníků: Morientes – nemůže hrát kvůli zranění, Raúl – nehraje na rozhodnutí trenéra a Torres je také zraněný. Toto byli v útoku obvyklí partneři David Villy.


Ĺ panělský trenér vsadil hlavně na Andrése Iniestu. I když hlavním posláním tohoto hráče není právě tento post, trenér se nakonec rozhodl, že ho postaví na místo, kde bude fungovat jako druhý hrot. Je to sázka, která může být velice prospěšná pro útočníka Valencie, protože barcelonský hráč mu může velmi dobře přihrát.


Ovšem pro Iniestu hrát na hrotu není nic nového. Tuto sezónu ho Frank Rijkaard na tomto postu, který pro něj není až tak obvyklý, využil hned několikrát. Iniesta má ve zvyku chodívat až k postraní čáře a skutečnost, že může být ve středu útoku je pro něj určitě přitažlivá.


Nicméně nastoupit může i Soldado, který byl Luisem Aragonésem také povolán. Avšak trenér více vsází na Iniestu, který by mohl být prospěšnější. Je to typ hráče, který může otevřít uličku pro Davida Villu a ten umí předvést tanec mezi několika hráči.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články