Zpět na » Primera Division » Real již začal vyjednávat o Alvesovi

Primera Division - Real již začal vyjednávat o Alvesovi

0

Líbilo se

04.06. - Daniel Alves, pravý obránce Sevilly, chce po skončení sezony klub opustit a přestoupit do Realu Madrid. Na stole má ale rovněž nabídky z AC Milán a Chelsea. Pro sportovního ředitele Mijatoviče a Baldiniho je to jedna z hlavních priorit pro letní přestupní období.

Poslední slovo budou mít prezidenti Del Nido a Calderon. Real již začal o přestupu Alvese vyjednávat. V pátek se uskutečnila tajná schůzka mezi Pedjou Mijatovičem (sportovní ředitel klubu), jeho pravou rukou Francem Baldinim a José Rodríguezem Basterem, agentem Alvese.

Cílem bylo přiblížit postoje a dohodnout se na podmínkách přestupu do bílého baletu pro příští sezonu. Jednání trvalo zhruba dvě hodiny a konalo se na tajném místě, mimo kanceláře San Bernabeu, aby se dosáhlo maximálního utajení před médii.

Mijatovič objasnil Basterovi, že co se posil týče, v první linii stojí Kaká, nebo Cristiano Ronaldo, ale Daniel Alves je hned za nimi, navíc by ho vroucně přijal jak Fabio Capello, tak i Bernd Schuster, o němž se mluví jako o nástupci italského kouče. Odpověď Alvesova agenta byla jasná, Daniel je rozhodnutý po skončení sezony Sevillu opustit.

"Vím, že mám ještě několik let smlouvu, ale láká mě otevřít nové dveře," přiznal samotný hráč před několika dny. Navíc se nezdráhal vyslovit jméno královského klubu, jako místo, kde by se mu líbilo nejvíce, přestože má nabídky i z jiných klubů.

A to nejsou kluby menší, než je AC Milán, nebo londýnská Chelsea. Tyto dva giganti se již vložili do hry o možná nejlepšího pravého beka, jenž běhá po španělských trávnících, odpověď Bastera však byla radikální: Dokud neskončí ligová soutěž, nebude se jednat o budoucnosti hráče.

V případě Realu však Baster učinil vyjímku, jelikož s Mijatovičem a Baldinim udržuje velmi vřelé vztahy od doby příchodu Diarry na San Bernabeu. Nutno na závěr podotknout, že Alves v zimě prodloužil v Andaluzii smlouvu až do roku 2012 a jeho výkupní klauzule ze smlouvy je 60 milionů eur.

Real je ochoten koupit ho do svého kádru za částku mnohem menší, řádově mezi 20 až třiceti miliony. Po skončení sezony se hráč sejde s prezidentem klubu, Del Nidem, aby mu oznámil svůj záměr klub opustit.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články