Zpět na » Primera Division » Olympique Marseille chce Giulyho

Primera Division - Olympique Marseille chce Giulyho

0

Líbilo se

04.06. - Olympique Marseille si jako náhradu za Riberyho přeje Ludivica Giulyho. Vypadá to, že tento francouzský klub bude příští zastávkou hráče Barcelony – Giulyho. Je známo, že po třech sezónách v Barceloně se chce vrátit do své země.

Olympique Marseille má zájem o Ludovica Giulyho hlavně z jednoho důvodu, kterým je už skoro jistý odchod Francka Riberyho. Giuly by měl posílit pravou stranu hřiště, na které hraje právě i francouzský reprezentant.


Poté co Franck Ribery zazářil na mistrovství světa v Německu, kde se stal jednou z hlavních opor Francie, má o něj zájem hodně klubů. Několik potencionálních klubů, kteří by mohli mít o francouzského hráče zájem, jsou i ze Ĺ panělska. Jezdí se na něho dívat zástupci, jak z Realu Madrid, tak třeba i z Barcelony. Ribery už několikrát uvedl, že by si přál, aby účinkoval ve španělské Primera divisón.


Pape Diouf, president Olympique Marseille, řekl: ”Ludovic Giuly je velice dobrý hráč, který hraje na vysoké úrovni. Kromě toho má talent, ale také mu nechybí zkušenosti a specifické vlastnosti, které jsou pro tým velmi užitečné.“

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články