Zpět na » Primera Division » Miguel možná opustí Valencii

Primera Division - Miguel možná opustí Valencii

0

Líbilo se

05.06. - Portugalec Miguel Brito, pravý obránce Valencie má před sebou několik nabídek a je možné, že v letním přestupovém období klub z Mestally opustí.

Reprezentační obránce, jenž se při posledním zápase své země v Belgii zranil a sezona pro něj skončila, to zcela jasně prohlásil v pondělí ve své zemi.

Chce se ještě zlepšovat a jeho záměrem je opustit Valencii, aby mohl pokračovat ve svém fotbalovém růstu. Podle něj tato možnost ve Ĺ panělsku nepřipadá v úvahu a zamlouvalo by se mu působení v anglické Premier League.

"Anglie může být moji budoucností, protože ve Ĺ panělsku je díky velké rivalitě mezi kluby mnohem obtížnější být prodán do velkého klubu," vysvětlil sedmadvacetiletý pravý obránce.

Miguel již zhruba rok vyjednává s Valencií o vylepšení své smlouvy. Sám hráč si myslí, že si to zaslouží a takto to předložil svému zástupci, Paulu Barbosovi, a společně s Amadeem Carbonim se na začátku sezony sešli minimálně ke dvoum schůzkám.

Jestliže Miguel nedosáhne finančního navýšení své smlouvy, chce klub opustit. Moc dobře ví, že jsou další kluby, které jsou ochotny nabídnout mu lepší smlouvu, než v současnosti ve Valencii pobírá.

"S jistým přesvědčením mohu říci, že Anglie může být mým příštím působištěm. Musím ale ještě počkat a vyhodnotit nabídky, které mám.

Miguel Brito přišel do Valencie před sezonou 2005-2006 z Benficy Lisabon, smlouvu má do roku 2010.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články