Zpět na » Primera Division » Webó, hlavní cíl Malorcy

Primera Division - Webó, hlavní cíl Malorcy

0

Líbilo se

05.06. - Pierre Webó, kamerunský útočník Osasuny Pamplona je hlavním cílem vedení Mallorcy pro přestupní termín, jenž začne prvního července.

Webó, který v letošní sezoně vstřelil tři góly, již nebyl nepostradatelný pro trenéra Zigandu, navíc se trenéru Mallorcy Gregoriu Manzanovi velmi zamlouvá. Ne tak pro svoje střelecké schopnosti, ale spíše díky svým schopnostem vázat protihráče, rychlosti a přesným přihrávkám.

Webó by navíc neměl vysoké finanční nároky a byl by skvělým parťákem pro Víctora, nebo jiného forvarda, jenž se připojí k týmu v letní pauze. Na Mallorce kromě Víctora nemají žádného klasického střelce, Webó jím také zrovna není, v průměru nastřílel při působení v Osasuně šest branek.

Mallorca si původně myslela, že by Webó mohl přijít po skončení sezony 2006/07 zadarmo, neboť mu končila na Reyno de Navarra smlouva, ale Osasuna uplatnila jednostranné prodloužení smlouvy o další rok.

Vedení Osasuny ale začalo dělat drahoty, protože po skončení sezony přijde o Soldada, Miloševiče (zajímají se o něj Levante, Racing a Recreativo) a možná i Valda (jeho osud zatím není vyjasněný), tím pádem by odchod Webó zapříčinil útok klubu naprosto osiřelý.

Nadějí je příchod Javiera Portilla, jenž je již téměř definitivní a bude hrát velkou roli v případném přesunu Webó na Mallorcu. Kdyby "operace Webó" selhala, na řadě je druhá volba. Je jím Nicola Ventola z Atalanty Bergamo. Na Mallorce rovněž hledají ještě stopera, jenž by doplnil stávající trojku Nunes, Ballesteros, Ramis.

/ mallorcadiario

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články