Zpět na » Primera Division » Roberto Carlos podepsal Fenerbahce

Primera Division - Roberto Carlos podepsal Fenerbahce

0

Líbilo se

06.06. - Roberto Carlos, levý obránce Realu Madrid podepsal přestupní lístky tureckému klubu Fenerbahce. Brazilci v Madridu končila 30.června smlouva.

Roberto Carlos a turecký klub včera v noci našli společnou řeč a Brazilec tak bude v klubu působit v příštích třech letech.

Fenerbahce potvrdilo přestup prostřednictvím svých webových stránek. "Vyjednávání o přestupu Roberta netrvali ani dvacet minut. Dohodli jsme se na podstatných věcech a přestup se uzavřel." To prohlásil pro Fenerbahce Television viceprezident klubu Murat Ozaydinli.

"Po jistých zkouškách jsme povečeřeli a uzavřeli přestup. Tato dohoda posílí Fenerbahce," souhlasí vedení.

Od chvíle, kdy Carlos oznámil, že po skončení sezony opustí Real Madrid, nestačil odhánět zájemce od svých dveří. Nakonec se rozhodl pro turecké dobrodružství.

Roberto Carlos řekl: "Opravdu mě zachvátili emoce, vzpomněl jsem si na chvíli, kdy jsem přestupoval do Realu. Je to jako bych něco postrádal, ale odejdu, odevzdám všechno, abychom vyhráli ligu.

Děkuji Ĺ panělsku a Realu Madrid. Vrátím se sem, protože jsem s touto zemí spjatý. V budoucnu chci trénovat a kdoví, jestli to nebude španělské mužstvo.

Na otázku proč si vybral právě toto mužstvo řekl: "Je to klub, který se o moje služby zajímal nejvíc a přesvědčil mě svým projektem, který mají naplánovaný. Hodně se mnou mluvili, velmi důležité bylo, že trenérem je Zico.

Měl jsem další dobré nabídky z Itálie, Francie a jiných zemí, ale Fenerbahce se chce zlepšovat a těším se, že jim pomůžu. Myslím, že jsem v dobrém období a již jsem řekl, že jsem chtěl Realu pomoci, aby mohl vyměnit hráče a mohli přijít jiní."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články