Zpět na » Primera Division » Kanouté bude chybět v posledním kole

Primera Division - Kanouté bude chybět v posledním kole

0

Líbilo se

06.06. - Frederick Kanouté, útočník Sevilly, který se po reprezentování Mali znovu zapojil do tréninků se zbytkem svých spoluhráčů, nebude moci nastoupit za andaluský tým k velmi důležitému poslednímu utkání v lize proti Villarrealu.

16. června totiž reprezentace Mali nastoupí proti mužstvu Sierra Leona a na toto utkání už byl Kanouté reprezentací pozván.


“Musím jet na Mali v toto datum. Oba dva zápasy jsou velmi důležité a reprezentace mě také potřebuje. Reprezentace si chce promluvit s klubem a klub si chce promluvit s reprezentací. Je nemožné, abych nastoupil k oběma zápasům. Je to problém rozvrhu zápasů,” poznamenal útočník.


Avšak mezitím než se tento problém, který se jeví velice komplikovaně vyřeší, Kanouté řekl, že raději bude přemýšlet o nejbližším utkání, protože zpozoroval, že to nejtěžší co je čeká, je získat tři body v Mallorce. “Jestliže budeme myslet na ostatní mužstva, se kterými bojujeme o titul, nebudeme se soustředit na samotný zápas,” vysvětlil sevillský útočník.


Jak jsme se už několikrát v této sezóně přesvědčili, může se stát cokoliv, a proto si Kanouté myslí, že se o titulu rozhodne až v posledním kole. Ale i nadále trval na tom, že všechno závisí na Souboji s Mallorcou.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ elmundo.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články