Zpět na » Primera Division » Beckham se vrátil zraněn

Primera Division - Beckham se vrátil zraněn

0

Líbilo se

07.06. - Realu Madrid hrozí pro blížící se utkání se Zaragozou velká ztráta. Hráč, který má v současné době společně s Van Nisterlooyem asi nejlepší formu z kádru bílého baletu, pravděpodobně nenastoupí v předposledním kole Primera divivisón.

David Beckham utržil v reprezentačním utkání proti Estonsku úder do levého kotníku, což způsobilo, že se musí podrobit 48 hodinovému pozorování a odpočinku.Beckhamův nástup do utkání se Zaragozou ještě není vyloučen, ale také není potvrzen.


Jedno je ale jisté, anglický záložník určitě bude dělat co nejvíce proto, aby se na stadionu La Romareda mohl objevit a pomoci tak Realu k zisku tří bodů. I když se dva dny nebude moci dotknout míče a bude muset tvrdě cvičit, aby se zotavil, je velice pravděpodobné, že do Zaragozy odcestuje a až tam se rozhodne jestli bude hrát nebo ne. Od té doby co pravidelně nastupuje v základní sestavě a stal se kouskem, bez kterého Real Madrid nemůže zvítězit, myslí jen na ten nejslavnější odchod, a to s titulem v ruce.


Angličan si toto zranění přihodil v souboji o mistrovství Evropy 2008 mez Anglií a Estonskem. Beckham byl skoro hodinu hlavním aktérem tohoto střetnutí, což znamenalo velkou převahu Anglie. Za tu dobu stihl vytvořit dvě gólové přihrávky a výrazně tak přispěl k vítězství 0-3, které alespoň trochu osvětlilo temnou budoucnost Anglie ve své skupině.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články