Zpět na » Primera Division » Rozhodne se až v posledním kole

Primera Division - Rozhodne se až v posledním kole

0

Líbilo se

08.06. - Trenér FC Barcelona Frank Rijkaard si myslí, že tým, který do posledního kole půjde jako lídr soutěže, bude mít značnou výhodu co se zisku titulu týče. Zároveň však prohlásil, že se vše rozhodne až v posledním kole.

Trenér Barcelony hlavně prosazuje myšlenku, že by se jeho svěřenci měli oprostit od utkání, které bude hrát Real Madrid v Zaragoze a soustředit se pouze na zápas s Espanyolem, který je třeba porazit. Navíc se jedná o speciální zápas, barcelonské derby.

"Utkání je velmi důležité. Zítřek může být důležitý, ale všechno se rozhodne až v posledním kole. Musíme si všímat svojí vlastní práce a povzbuzovat se. Musíme sehrát dobrý zápas a věnovat pozornost našemu výkonu," tvrdil Rijkaard.

Nechtěl se nijak zvlášť vyjadřovat k situaci v konkurenčním Realu Madrid. "Jestli jsem zpozoroval nervozitu? Ne, já jsem zaměstnaný tady. Nemůžu říkat nic o situaci v jiném týmu, protože tam nejsem," uvedl.

Myslí si, že "extramotivace" se kterou budou čelit zápasu s Espanyolem, "je věc, která nám musí pomoci." Nezdráhal se rovněž vyslovit lichotky k soupeřovu trenérovi, Ernestu Valverdemu. "Týmy, které Valverde trénuje hrají velmi dobrý fotbal. Je to skvělý trenér, který umí povzbudit své svěřence."

Rijkaard se nedomnívá, že by z tábora soupeře záměrně hecovali utkání, řekl, že "každý si může říkat, co chce, derby je něco zvláštního."

Holandský trenér nabývá pocitu, že mezi hráči v kabině panuje lehký neklid, neboť nikdo neví, kdo kádr opustí. Na otázku proč dal v nominaci přednost Ezquerrovi před Saviolou, tedy dvou hráčů, kteří v Barce příští rok určitě nebudou působit, odpověděl, že "Ezquerro velmi dobře trénoval.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články