Zpět na » Primera Division » Neví, co je čeká na Romaredě

Primera Division - Neví, co je čeká na Romaredě

0

Líbilo se

09.06. - Dnes večer se na stadionu La Romareda v Zaragoze odehraje velmi důležité střetnutí, které může hodně napovědět o šancích jednotlivých týmů na titul. Soupeřem domácích bude Real Madrid a deník As s trenérem Zaragozy, Víctorem Fernándezem, přinesl rozhovor.

Přichází hodina pravdy celé sezony...

Je to rozhodující moment celé sezony díky tomu, co je ve hře. Čeká nás velmi důležitý zápas, jsme si vědomi naší odpovědnosti, vášně, jakou tento duel vzbuzuje a rozsahu, jakého dosáhlo.

Jaký zápas dnes večer očekáváte?

Bude to utkání proměn, které bude procházet různými etapami vývoje. Budou okamžiky, kdy bude Zaragoza kontrolovat míč a zase chvíle, kdy to bude dělat Real. Obě mužstva se budou snažit dosáhnout úspěchu, aby splnili své cíle.

Real umí hrát různými styly...

Jedná se o tým, který má hodně proměn a schopností. Jsou týmem fyzickým adůrazným, ale také umí převzít iniciativu, když je to potřeba. Víme, že Real se cítí pohodlně v každé situaci. My naopak nehodláme měnit náš styl hry, který nás dovedl až sem. Budeme se snažit přihrávat a držet balón, diktovat tempo.

Co říkáte tomu, že nastoupí Beckham?

Je mi to jedno, jestli bude hrát, nebo ne. Zajímá mě jenom moje mužstvo.

Jak hodnotíte proměnu, kterou Real v poslední třetině ligy prošel?

Nejvíc na mě zapůsobila jejich produktivita. Vypadá to, že nemají utkání pod kontrolou, ale jsou důrazní a praktičtí. Je to tým výsledků a to je hodně nebezpečné. Jdou ze zadu, s mentálním poswílením, která je dělí od ostatních. Ovšem teď je čeká Zaragoza. Před několika týdny jsem je slyšel, jak říkají, že nejtěžší utkání, která je ještě čekají bude utkání v Huelvě. Neví, co je čeká na Romaredě. Hrajeme s nimi doma a máme zbraně na to je porazit.

V Madridu již očekávají oslavy titulu....

Jsem rád, že už mluví o oslavách, uvidíme, jak to dopadne na hřišti. Chápu jejich nadšení, protože s problémy, které měli, mají velkou zásluhu na tom, jak obrátili ligu. Že Zaragoza je tam, kde je, má taky velkou hodnotu. Zmrtvýchvstání Realu bylo úžasné, ale dokud nejsou mistři, zapomene se na to. Dokud se nedosáhne cíl, nemůže se slavit vítězství.

Je to nejdůležitější utkání vaší kariéry.

Myslím, že ne. Důležitější je pro Real Madrid. Hrají o titul, my hrajeme o to svoje. Pro Zaragozu to není utkání rozhodující, ale má rozsah, které ho řadí mezi nejdůležitější v mé kariéře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články