Zpět na » Primera Division » O titulu už může být dnes jasno

Primera Division - O titulu už může být dnes jasno

0

Líbilo se

09.06. - Už dnes večer se může rozhodnout o tom, kdo ovládne ligu. Po čtyřech letech se k titulu může vrátit Real Madrid. Pravděpodobnost sice není velká, protože by se muselo setkat několik okolností dohromady, ale jistá možnost zde existuje.

Nicméně pravdou je, že svěřenci trenéra Capella jsou ze všech tří kandidátů na titul jediní, kteří by mohli oslavovat už dnes v noci. Avšak nebude snadné, aby se všechny premisy, které by Realu Madrid zaručily titul už dnes, vyplnily. Pro bílý balet je hlavní, aby zvítězil na stadionu La Romareda v Zaragoze. Ovšem ve stejné době budou hrát své utkání i dva další kandidáti na trůn Primera división. Jestliže Barcelona doma prohraje nad Espanyolem a Sevilla nezvítězí v Mallorce, Real Madrid už z trůnu nikdo nesesadí. Vypadá to na těžký úkol, ale už jsme viděli i komplikovanější věci.

Okolnosti nás ovšem nutí k rozhodnutí, že se vše rozhodne až příští týden. Porážka Barcelony totiž nevypadá reálně, protože Espanyolu se v posledních kolech moc nedařilo. Na druhou stranu, obstát na La Romareda proti Zaragoze se zdá být také velice složité, protože ta hraje jednu z nejlepších sezón a už také předvedla, že je schopná porazit Real Madrid.

Madridští se už dnes připravují na oslavy. Už je připraven i speciální aparát a jestli svěřenci trenéra Capella rozjásají své fanoušky, kteří by se okamžitě pustili do oslav, záleží jen na nich a soupeřích.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články