Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo vyfasoval za vyloučení třízápasový trest

Cristiano Ronaldo vyfasoval za vyloučení třízápasový trest

Cristiano Ronaldo vyfasoval za vyloučení třízápasový trest © goal.com - Cristiano Ronaldo s rozhodčím Gámezem

0

Líbilo se

05.02. - VIDEO Útočník Realu Cristiano Ronaldo byl potrestán soutěžním výborem Španělského fotbalového svazu za červenou kartu, kterou viděl v nedělním zápase s Athleticem Bilbao, třízápasovým trestem. Ten si odpyká pouze v ligové soutěži a do dnešního pohárového souboje s Atléticem může nastoupit.

Třízápasový distanc. Takový je verdikt disciplinární komise soutěžního výboru za vyloučení Cristiana Ronalda v utkání proti Athleticu Bilbao. Celková délka trestu je součtem dvou prohřešků ke kterým došlo v 75. minutě zmíněného utkání - agresivního chování vůči Anderu Iturraspemu (jeden zápas) a nevhodných gest k pomeznímu rozhodčímu ve chvíli, kdy opouštěl hrací plochu (dva zápasy). Jelikož trest není stejný, nebo vyšší, než čtyři zápasy, odpyká ho celý v příslušné soutěži a do zápasů domácího poháru tak může nastoupit.

V ligové soutěži tím pádem vynechá následující utkání s Villarrealem, Getafe a Elche. Zároveň se dá předpokládat, že se vedení Realu Madrid proti udělenému trestu odvolá u Odvolacího výboru, případně u Nejvyššího sportovního soudu.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, goal.com, youtube.com

Související odkazy
Nejnovější články