Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo lituje svých výroků a říká: Je to kvůli tomu, že neumím prohrávat

Cristiano Ronaldo lituje svých výroků a říká: Je to kvůli tomu, že neumím prohrávat

Cristiano Ronaldo lituje svých výroků a říká: Je to kvůli tomu, že neumím prohrávat © fansshare.com - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

22.01. - Hvězda Realu Madrid a čerstvý držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo přiznává, že lituje některých svých výroků. Podle něj byly komentáře často vyřčeny po nepovedených zápasech a v emocích. Navíc portugalský kouzelník s míčem připustil, že neumí prohrávat. Hovořil také o svých problémech, které s sebou sláva přináší.

Cristiano Ronaldo připouští, že neumí prohrávat a často v návalu emocí z nevydařeného utkání řekne něco, co by nejraději vzal hned zpět. Jako například jeho nejznámější výrok: „Jsem mladý, bohatý a krásný, a proto mě lidé nemají rádi.“ Mnohokrát byl za něj diváky vypískán a přiznává, že to nebyl zrovna nejmoudřejší komentář.

Ale podle Ronalda je on sám také jen člověk, který dělá chyby. Dělá je jednoduše jen kvůli neustálé touze po tom, aby se zlepšoval a kvůli tomu, že opravdu nenávidí prohry.

„Jednou jsem řekl, že lidé na mě žárlí, protože jsem mladý, bohatý a krásný...byla to chyba.“

„Bylo to po zápase, když jsem byl naštvaný, protože se mi nepodařilo skórovat. Jsem velmi soutěživý a nesnáším prohry. Není pochyb o tom, že jsem se vyjádřil špatně, ale bylo tím, že jsme prohráli zápas.“

„Vždycky chci být nejlepší. Ať už s mým klubem, nebo v národním týmu. To je důvod, proč někdy dojde k nedorozuměním. Ale s věkem se ze svých chyb poučíte.“

„Určitě nejsem dokonalý. Jsem člověk z masa a kostí jako každý jiný. Dokážu se smát, plakat a mám své problémy, ale lidé to ne vždy pochopí.“

„Vyvinul jsem se, ale má povaha se příliš nezměnila. Pořád se chci zlepšovat a v tomto ohledu na sebe stále kladu vysoké nároky. Bylo tomu tak v Manchesteru United a je tomu tak i v Realu Madrid.“

Cristiano Ronaldo také hovořil o svých problémech, které souvisejí s jeho slávou. Ať už je to návštěva obchodního centra spojená s dotěrnými fanoušky, či nenávist diváků na stadionech.

„Všímám si nepřátelství na stadionech. Zejména když hrajeme na venkovních hřištích. Lidé mě nepřijímají příliš přátelsky. Často říkají věci, které se mi nelíbí, ale už jsem si na to zvykl.“

„V poslední době se to trochu zlepšilo. Už nepokřikují nic o mé matce, ale jen o mně. Slýchávám věci jako: Cristiano,Balon de Plastico!“

„Není pro mě snadné vést normální život. Doufám, že až jednou ukončím kariéru, všechno se uklidní a já si budu moci užívat.“

„Nemám nikam zakázáno chodit, ale představte si, když jdu se svým synem a svou přítelkyní do nákupního centra a každých pět metrů mě někdo zastavuje s žádostí o autogram nebo fotku.“

„Snažím se vyhýbat veřejným místům a uchyluji se do klidnějších míst, jako jsou restaurace s privátní částí. Nechodím do žádných velkých hotelů. Dávám přednost diskrétnějším místům.“

„Budu se snažit užívat si později, až na mém místě bude jiný Cristiano,“ dodal dvojnásobný držitel Zlatého míče.

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články