Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Primera Division » Real okopíroval výsledek z ligového souboje a porazil v poháru Espanyol 0:1

Real okopíroval výsledek z ligového souboje a porazil v poháru Espanyol 0:1

Real okopíroval výsledek z ligového souboje a porazil v poháru Espanyol 0:1 © as.com - Karim Benzema slaví jedinou branku utkání

0

Líbilo se

21.01. - REVIEW Real Madrid nakročil správnou nohou do čtvrtfinálového dvojzápasu domácího poháru s Espanyolem Barcelona, když na stadionu Cornella-El Prat dokázal vyhrát úplně totožným výsledkem jako před devítí dny proti stejnému soupeři v ligové soutěži - 0:1. Jediný gól zápasu dal hlavou Karim Benzema.

Espanyol 0:1 Real Madrid

Devět dní po ligovém souboji se Espanyol opět střetl s Realem Madrid. Podle dvou akcí v úvodních čtyřech minutách na obou stranách (Torje a Ronaldo) se mohlo zdát, že diváci uvidí velmi živé a zábavné utkání. Jenže další zajímavá situace a velmi slušná, přišla až v 18. minutě, kdy míč po trase Lanzarote - Segio García doputoval k volnému Pizzimu, který ale balón vystřelil vysoko nad. Od tohoto momentu Casillase vystrašil maximálně překvapivou malou domů spoluhráč Illarramendi. Brankáře Casillu v domácím dresu nejvíc během první půle, kterou Real odehrál v polovičním nasazení, ohrožoval především Ronaldo, ovšem jeho pokusy, kromě jednoho do tyče, končily vedle. Gólový moment přišel pro hosty ve 25. minutě. Arbeloa poslal do vápna nadýchaný centr, který svým účesem ještě tečoval Bale a Benzema se svoji hlavou nemýlil - 0:1.

Ve druhé půli ukázal Espanyol mírně útočnější tvář a v rozmezí jedné minuty (55.) se ocitl ve dvou dobrých šancích Sergio García. Do dvou příležitostí v rozmezí 63. minuty se dostal překvapivě i hráč, který se v útoku příliš nerealizuje - pravý obránce Arbeloa, ovšem podle toho dopadlo i zakončení. V 67. minutě se naskytl nebezpečný brejk Benzemovi s Ronaldem, jenže francouzský útočník nechal vyniknout Casillu. Vyrovnání měl na noze v 83. minutě Jhon Córdoba, kterého do sóla skvěle vyslal Sergio García, ovšem Casillas natáhl svůj osobní rekord neprůstřelnosti skvělým zásahem. Real nakonec i přes šance domácích jednobrankový náskok uhájil až do závěrečného hvizdu a do odvety vybojoval důležitý náskok.

Gól: 25. Benzema

Espanyol: Kiko Casilla - Raúl Rodríguez, Sidnei, H. Moreno, Capdevila - Víctor Sánchez, Abraham - M. Lanzarote (46. Alex), Pizzi (89. Stuani), Torje (76. Córdoba) - Sergio García

Real Madrid: Casillas - Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Modrič, Illarramendi - Bale (90. Jesé), Di María (73. X. Alonso), Ronaldo - Benzema (77. Isco)

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, youtube.com

Související odkazy
Nejnovější články