Zpět na » Primera Division » Sevilla je oslabena

Primera Division - Sevilla je oslabena

0

Líbilo se

14.06. - Sevilla bude v posledním kole bojovat bez několika opor. Vinu na tom nesou zranění, tresty a povolání do reprezentací. Velké množství zápasů, které musel andalůzský tým během této sezóny zvládnout (Sevilla má odehráno nejvíce minut), si teď vybírá svou daň.

Pro Sevillu je nejhorší, že za tolik odehraných zápasů zaplatí v nejnevhodnější chvíli. Do konce Primera división zbývá jedno kolo, které je ale zároveň nejdůležitějším. Navíc bude Sevilla bojovat ještě ve finále Coap del Rey proti Getafe.


Adriano se svalovými problémy a Renato se zraněním nemohou nastoupit proti Villarrealu. Avšak Jesús Navas a Kerzhakov jsou stále nejistí. Dalším hráčem, který přibyl na marodku je brankář Andrés Palop. Ten nastoupil do nemocnice, protože měl horečku.


Reprezentační zápasy také oslabují celek Juande Ramose. Dani Alves se musí s Brazílií soustředit na Copa América, ale klub potvrdil, že s ním může počítat na finálový zápas Copa del Rey. V případě Kanoutého, který musel vynechat utkání s Mallorcou, protože se z Mali vrátil zraněn, klub vyjednal, že se stejně jako Diarra může vrátit do Ĺ panělska, aby odehrál poslední kolo.


Naopak Javi Navarro a Dragutinovic nemohou pomoct svému týmu v posledním kole na svém stadionu proti Villarrealu, protože nasbírali pět žlutých karet. Zkrátka, Juande Ramos má jistých pět hráčů mimo, ale ještě se můžou shromáždit další čtyři.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články