Zpět na » Primera Division » Ronaldinho: Můžeme ještě vyhrát titul

Primera Division - Ronaldinho: Můžeme ještě vyhrát titul

0

Líbilo se

15.06. - Ronaldinho, hvězdné eso stále ještě úřadujícího mistra, Barcelony, poskytl rozhovor brazilskému serveru globoesporte.com. Tvrdí v něm, že stále věří v to, že spolu se svými spoluhráči může v posledním kole získat titul.

"Myslím si, že ještě můžeme získat titul. Důvěřují mužstvu a věřím tomu, že ještě můžeme být mistry v posledním kole," prohlásil doufající Ronaldinho, který zároveň připustil, že Barcelona během celé sezony nepodávala takové výkony, jaké se od ní očekávaly.

"Naším cílem bylo získat tituly a to jsme letos nesplnili. Nechali jsme uniknout důležité body a v klíčových momentech jsme nebyli na takové výši, jak by jsme měli být," nešetřil kritikou do vlastních řad Ronaldinho.

Trošku do jiného soudku pak novináři zabrousili, když hvězdné desítce položili dotaz, na porážku "jeho" Gremia Porto Alegre ve finále Copa Libertadores 0:3 s Bocou Juniors.

"Vždycky jsem byl fanoušek Gremia a teď to není jinak. Věřím, že to ještě otočí a kdybych mohl, rád se na ten zápas podívám," vysvětlil Ronaldinho. Nakonec Ronaldinho popřel, že by změnil vizáž, aby si naklonil štěstíčko v nejdůležitější chvíli sezony, tak, jak to například dělali Ronaldo, nebo Beckham.

"Nikdy jsem něco takového neplánoval, abych si naklonil štěstí. Ačkoliv někdy jsem uvažoval nad změnou vizáže, nebo dělat něco odlišně," uzavřel.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články