Zpět na » Primera Division » Tiago přiznal zájem Barcy

Primera Division - Tiago přiznal zájem Barcy

0

Líbilo se

15.06. - Portugalský záložník Tiago, jenž v současné době hraje ve francouzském Olympique Lyon přiznal italským novinářům, že se o jeho situaci zajímá Barcelona.

Portugalský fotbalista Tiago, jenž do francouzského klubu přišel v létě roku 2005, jako součást operace Essien, získal během sezony nálepku jednoho z nejlepších středopolařů Evropy. To přilákalo zájem několika mocných evropských klubů, Juventusu, či AC Milán.

Velký zájem o tohoto hráče projevila stále ještě mistrovská Barcelona, jenž v mladém Portugalci vidí ideální posilu pro defenzivní štít. Možnou transakci ale můžou zhatit ne zrovna vřelé vztahy mezi Lyonem a Barcelonou, jenž jsou plné napětí, díky jednáním o levém obránci Abidalovi.

Přes různé zaručené zprávy se zdá, že v seznamu defnzivních štítů, jež by mohly posílit v příští sezoně kádr azulgranas, je na prvním místě Yaya Touré. Post defenzivního záložníka je jeden z postů, který Barca potřebuje co nejnutněji posílit, neboť na této pozici nepřesvědčili Márquez, Edmílson ani Motta.

Hodně se spekuluje i o budoucnosti pravého křídla Barcelony, Ludovica Giulyho. Ten ve čtvrtečním pořadu RMC Info potvrdil, že v jeho zájmu je setrvat i příští sezonu v Barceloně. "Prozatím mám v Barceloně roční smlouvu a toužím tady zůstat."

Giuly oznámil, že svoji budoucnost začne řešit až po nedělním zápase, po kterém skončí letošní sezona. "Sejdu se se s vedením a uvidím, co mi nabídnou, pouze já se můžu rozhodnout. Chci zůstat v Barceloně. Všichni hráči se budou rozhodovat od pondělka."

Rovněž se vyslovil k vyjádřením svého otce, že Ludovic na osmdesát procent opustí Barcelonu. "Četl jsem to. Jsou to hlouposti. Tátovi jsem volal, řekl mi, že to neřekl tak, jak to napsali."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články