Zpět na » Primera Division » Tiago přiznal zájem Barcy

Primera Division - Tiago přiznal zájem Barcy

0

Líbilo se

15.06. - Portugalský záložník Tiago, jenž v současné době hraje ve francouzském Olympique Lyon přiznal italským novinářům, že se o jeho situaci zajímá Barcelona.

Portugalský fotbalista Tiago, jenž do francouzského klubu přišel v létě roku 2005, jako součást operace Essien, získal během sezony nálepku jednoho z nejlepších středopolařů Evropy. To přilákalo zájem několika mocných evropských klubů, Juventusu, či AC Milán.

Velký zájem o tohoto hráče projevila stále ještě mistrovská Barcelona, jenž v mladém Portugalci vidí ideální posilu pro defenzivní štít. Možnou transakci ale můžou zhatit ne zrovna vřelé vztahy mezi Lyonem a Barcelonou, jenž jsou plné napětí, díky jednáním o levém obránci Abidalovi.

Přes různé zaručené zprávy se zdá, že v seznamu defnzivních štítů, jež by mohly posílit v příští sezoně kádr azulgranas, je na prvním místě Yaya Touré. Post defenzivního záložníka je jeden z postů, který Barca potřebuje co nejnutněji posílit, neboť na této pozici nepřesvědčili Márquez, Edmílson ani Motta.

Hodně se spekuluje i o budoucnosti pravého křídla Barcelony, Ludovica Giulyho. Ten ve čtvrtečním pořadu RMC Info potvrdil, že v jeho zájmu je setrvat i příští sezonu v Barceloně. "Prozatím mám v Barceloně roční smlouvu a toužím tady zůstat."

Giuly oznámil, že svoji budoucnost začne řešit až po nedělním zápase, po kterém skončí letošní sezona. "Sejdu se se s vedením a uvidím, co mi nabídnou, pouze já se můžu rozhodnout. Chci zůstat v Barceloně. Všichni hráči se budou rozhodovat od pondělka."

Rovněž se vyslovil k vyjádřením svého otce, že Ludovic na osmdesát procent opustí Barcelonu. "Četl jsem to. Jsou to hlouposti. Tátovi jsem volal, řekl mi, že to neřekl tak, jak to napsali."

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články