Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos chce svůj první titul v kariéře

Primera Division - Sergio Ramos chce svůj první titul v kariéře

0

Líbilo se

16.06. - Na lavičce Realu Madrid je jeden hráč, který je zvlášť nervózní v těchto dnech. Je to Sergio Ramos, který kráčí ke svému prvnímu titulu v kariéře. Je to hráč původně Sevilly a má pouze 21 let, ale během dvou sezón, které strávil v Realu Madrid se stal jedním ze symbolů bílého baletu.

Tak potřebným hráčem pro Real Madrid se stal hlavně díky své oddanosti a soustředěnosti. Zítra očekává, že společně se svými spoluhráči bude moci oslavit svůj první titul.


Sergio Ramos šel do Realu Madrid hlavně proto, aby vyhrával tituly, ale když nepočítáme poslední tři měsíce, tak se setkával jen se zklamáním a to je něco co mu připomínají den co den fanoušci Sevilly.


Sergio Ramos je jedním z mála hráčů Realu Madrid, kteří ještě nic nevyhráli, a také proto cítí největší šanci právě tuto sezónu. Když Real vypadl z ligy mistrů a na Barcelonu ztrácel pět bodů, uskutečnila se v březnu tisková konference, kde Madrid potvrdil, že bude bojovat až do konce. Většina je nazývala blázny, ale Sergio Ramos na základě svých gólů výrazně přispěl k tomu, aby se Real mohl vrátit zpět na orbitu. Ĺ panělský obránce chce v neděli zvednout nad hlavu titul a věnovat ho své neteři, která se nedávno narodila.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články