Zpět na » Primera Division » Velké loučení v Huelvě

Primera Division - Velké loučení v Huelvě

0

Líbilo se

16.06. - Velké loučení čeká na příznivce Recreativa Huelva v zítřejším podvečeru. Naposledy totiž mají šanci vidět pohromadě tým, který poprvé v historii dokázal zachránit nejvyšší soutěž pro nejstarší klub ve španělské historii.

Po zápase se rozloučí jak trenérský tým, tak i velká část hráčů. Zápas se Zaragozou bude rozlučkou s nejlepší ligovou sezonou historie. „Je to vyvrcholení skvělé sezony a může se to považovat jako svátek jak mimo hřiště, tak i na něm. Uvidíme, jestli se rozloučíme výhrou, i když mě by se líbil úplně jiný konec,“ postěžoval si trenér Marcelino.

Celý tým sdílí podobný pocit smutku, neboť po zápase se rozloučí hned dvanáct fotbalistů. „Velice rád bych zůstal, protože je to můj domov, ale beru rozhodnutí a necítím žádnou zášť, kruh se prostě uzavřel. Bylo to deset velmi důležitých let a vždycky budu nosit Recreativo ve svém srdci,“ poznamenal Cheli, který společně s Uchem a Merinem odehráli v jihošpanělském městě nejvíc sezon.

Laquait, López Vallejo, Merino, Cesar Arzo, Mario, Pablo Amo, Santi Cazorla, Cheli, Juanma, Viquiera, Javi Guerrero a Uche – to je seznam hráčů, kteří se s Recreativem zítra oficiálně rozloučí.

Ovšem je možné, že někteří z nich se do Huelvy ještě vrátí. Je to případ náhradního brankáře Laquaita, jenž se bude snažit vyvázat ze smlouvy v belgickém Charleroi, Pablo Amo a Juanma by si rádi prodloužili hostování a Javi Guerrero neskrýval svoji touhu pokračovat v Recreativu, zejména jestli Celta Vigo, jeho kmenovýn klub, sestoupí do Segunda Division.

Mnohem složitěji vypadá situace u mladéhom stopera Cesara Arza, jenž v klubu hostoval z Villarrealu. Tam sice již s předstihem oznámili, že reprezentant do 21 let půjde znovu na hostování, ale Recreativo se ještě nevyjádřilo a hráč je kousek od angažmá v týmu nováčka z Murcie. Rovněž první brankář v letošní sezoně, Lopez Vallejo má v ruce několik zajímavých nabídek.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články