Zpět na » Primera Division » Titul jsme ztratili již dříve

Primera Division - Titul jsme ztratili již dříve

0

Líbilo se

18.06. - Trenér Barcelony Frank Rijkaard poblahopřál svému rivalu z Madridu k zisku titulu a připouští, že v tomto případě nejde mluvit "o spravedlnosti či nespravedlnosti" a naléhavě žádal všechny co jsou spojeni s katalánským klubem "aby tento fakt přijali s hrdostí a pokračovali dál v práci."

Rijkaard po výhře svého týmu v Tarragoně 5:1 a otočení zápasu Realu na San Bernabeu s Mallorcou (3:1), kdy zhruba hodinu byla Barcelona mistrem, prohlásil, že jeho svěřenci neztratili titul v posledním kole.

"Nebylo to kvůli tomuhle zápasu. Mužstvo splnilo cíl, ale prohráli jsme si to v jiných zápasech," řekl kouč. "Kabina je smutná, to je prostě normální. Ale to jsme věděli již před zápasem, že naším cílem je vyhrát a čekat."

Dodal: "Taková byla situace, byla to realita. je to smůla. Cíl jsme splnili, ale musíme počítat všechny zápasy v sezoně," pokračoval Rijkaard, jenž podotkl, že za každé situace je třeba poblahopřát mistrovi, ať už je to Real, "nebo jiné mužstvo."

"S Realem jsme měli stejně bodů, ale Real vyhrál a je třeba mu poblahopřát," uvedl. "Není na místě mluvit o spravedlnosti nebo nespravedlnosti, tak to prostě je," řekl Rijkaard. Nakonec nechtěl mluvit o své budoucnosti, vyjádřil se jen v tom smyslu, že vedení a trenéři by měli nejprve vyhodnotit sezonu " s chladnou hlavou a v klidu."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články