Zpět na » Primera Division » Sevilla nevidí finále Copa del Rey růžově

Primera Division - Sevilla nevidí finále Copa del Rey růžově

0

Líbilo se

19.06. - I když Sevilla nezískala titul, má za sebou určitě jednu z nejlepších sezón. Vyhrála pohár UEFA po druhé za sebou, v Primera división skončila ne velmi pěkné bronzové příčce a čeká ji ještě jedno finále. V sobotu svede souboj v Copa del Rey s Getafe.

Všechny týmy už mají po zápasech a mohou si odpočinout. Avšak to neplatí pro Sevillu a Getafe, kteří se utkají ve finále Copa del Rey. Sevilla může získat svou druhou trofej v této sezóně, ale hráči se necítí dobře. V posledních zápasech už hráli jen z posledních sil. Není se čemu divit, protože na svém kontě mají 62 utkání. Nicméně hráči nejsou unaveni jen fyzicky a psychicky. V posledním zápase ligy s Villarrealem poznali, že jejich hra něco postrádá. Neměli žádné nápady a i díky tomu prohráli 0-1.


Na druhou stranu Getafe, které bude soupeřem Sevilly v sobotním finále, prožívalo taky dobrou sezónu. Avšak v poslední fázi ligy se hráčům z předměstí Madridu také moc nedařilo. Poslední tři utkání prohráli. Avšak narozdíl od Sevilly nemohou mluvit o takovém zápasovém vyčerpání. I když přece jenom je každý tým na konci sezóny vyčerpán.


Uvidíme kdo v sobotu v Madridu pozvedne nad hlavu pohár. Sevilla má sice více zkušeností, ale budou jí chybět někteří klíčoví hráči a jak už bylo řečeno, má toho tuto sezónu určitě až po krk.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články