Zpět na » Primera Division » Ewerthon zřejmě do Stuttgartu

Primera Division - Ewerthon zřejmě do Stuttgartu

0

Líbilo se

19.06. - Přestože vedení Zaragozy ještě nic definitivně neoznámilo, je téměř stoprocentně jisté, že brazilský útočník Ewerthon bude posilou vítěze letošní Bundesligy, VfB Stuttgart.

Všechno vypadá jasně nalinkované. Brazilec Ewerthon, útočník Zaragozy se příští měsíc vrátí do německé Bundesligy. Před přestupem do španělské Zaragozy tam totiž odehrál dobrou sezonu v dresu Dortmundu.

Původně Ewerthon prohlašoval, že nemá v úmyslu opustit Zaragozu, když připomínal, že má s klubem z La Romaredy ještě tři roky smlouvu, ale lákavá nabídka Stuttgartu zřejmě změní jeho plány.

Zaragoza požaduje za svého hráče rovných deset milionů eur, německý klub je ochoten vyplatit pouze sedm. Rozdílný názor na přestupovou částku je sice velký, roli však může hrát touha Ewerthona změnit prostředí a přesunout se do týmu německého mistra.

Pro Zaragozu by to rozhodně nebyla prodělečná transakce, neboť za Ewerthona zaplatili "pouze" 2,3 milionů eur. Ty by se čerstvému účastníku poháru UEFA hodily k angažování Javiera Savioly z Barcelony.

Ten by sice přišel zadarmo, ale Zaragoza se mu snaží nabídnout luxusní podmínky. Ĺ estadvacetiletý Brazilec dal pouze šest gólů v zápasech ligy a jeden v poháru. Ve většině případů nbyl v základní sestavě, kde trenér Víctor Fernandez spíše spoléhal na dvojici Sergio García - Diego Milito.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články