Zpět na » Primera Division » Real vyhrál 8:0 a má prázdniny

Primera Division - Real vyhrál 8:0 a má prázdniny

0

Líbilo se

20.06. - Poté, co mají za sebou 8000 kilometrů po cestě do Tel Avivu a zpět, kde hráli přátelské utkání, začala hráčům Realu Madrid zasloužená dovolená. Do tréninkového drilu se zapojí opět 20.července.

Kádr Realu Madrid zahájí dnes ráno svoji dovolenou, poté co letadlo s výpravou přistálo v 5:40 ráno v hlavním městě Ĺ panělska, poté co s cestou tam a zpět nalétali celkem 8 tisíc kilometrů.

Fabio Capello, trenér týmu, se rozloučil s deseti hráči prvního týmu, kteří cestovali na toto utkání a poděkoval jim. Capello totiž stále ještě neví, jestli se 20.července, což je datum, kdy tým znovu začne s přípravou, nastoupí jako kouč před své svěřence.

Při zpáteční cestě neměl příležitost mluvit s prezidentem Calderónem, neboť ten ještě zůstal v Izraeli spolu se členy vedení a vrátí se až zítra, ve větším klidu.

Ranní návrat byl totiž přáním hráčů, aby jim prázdniny začaly co nejdříve. Poté, co Bílý balet porazil kombinovaný výběr Palestinců a Izraelců 8:0, hned v jednu hodinu ráno odletěli směrem domů.

Při příletu s v letištní hale mísily pocity únavy, ale i nadšení s tím, že konečně začíná zasloužené volno. Sergio Ramos pro agenturu EFE prohlásil, že první, co udělá, až začnou prázdniny bude operace kůstek v nose.

Kombinovaný tým Palestinců a Izraelců - Real Madrid 0:8 (0:3)

Góly: Guti 4, Negredo 3, Raúl

Real Madrid: Casillas, Michel Salgado, Sergio Ramos, Helguera, Nieto, Raúl, Emerson, Cicinho, Guti, Helguera, Higuaín. Rovněž nastoupili: Javi García, Negredo, Adrián González, Rubén de la Red, Sergio Sánchez , Adán a Agus.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články