Zpět na » Primera Division » Quique ochoten zaplatit 23 milionů za Forlána

Primera Division - Quique ochoten zaplatit 23 milionů za Forlána

0

Líbilo se

21.06. - Trenér Valencie Quique Sánchez Flores vyšel vítězně z bitvy se sportovním ředitelem klubu, Amadeem Carbonim, jenž byl odvolán a již se může soustředit na letní posily pro svůj klub.

Trenér počítá s tím, že prezident Valencie Soler brzy jmenuje nového sportovního ředitele, jenž bude mít alespoň podobné názory jako on a nebude s ním vést válku, jako to bylo v případě Carboniho.

Před začátkem letního šrumce si Quique Flores vybral do útoku těžký kalibr, Uruguayce Diega Forlána z Villarrealu. Ve Valencii velice dobře vědí, že Villarreal neustoupí ani o cent při jeho případném přestupu a tak aby ho Valencia z klubu jenž sídlí na Madrigalu vykoupila, bude muset sáhnout hluboko do kasičky a zaplatit Uruguaycovu výkupní klauzuli, jenž činí 23 milionů eur.

Trenér je ochoten tuto částku zaplatit, bude však muset počkat, jestli stejné nadšení bude sdílet i prezident Soler. O Forlána nemají zájem jenom ve Valencii, o blonďatého šutéra se zajímalo také Atlético, které nabídlo 17 milionů a k tomu ještě Mistu, ale obdrželo zápornou odpověď.

Stejně dopadli činovníci Arsenalu, Liverpoolu, Barcelony, nebo Aston Villy. Ten, kdo ho bude chtít prostě musí zaplatit výkupní klauzuli. Samotný hráč má však ruce páku, jak celou finančí transakci zlevnit.

Podle smlouvy, kterou ve Villarrealu má, v případě, že někdo za jeho služby zaplatí oněch 23 milionů, sám Forlán dostane 10 procent jako bonus. Kdyby se této částky Forlán, který už by se svým platem patřil k nejbohatším v kádru Ché, vzdal, Valencia by mohla nějaké to euro ušetřit. V opačném případě bude muset zájemce zaplatit plnou částku.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články