Zpět na » Primera Division » Giulyho již Barca neche

Primera Division - Giulyho již Barca neche

0

Líbilo se

22.06. - Agenti francouzského útočníka FC Barcelona Ludovica Giulyho se setkali se sportovním ředitelem katalánského klubu, Txikim Begiristainem, a zjistili, že jejich svěřenec již nezapadá do plánů pro příští rok.

FC Barcelona už dělá svá první rozhodnutí vzhledem k nadcházející sezoně, která musí být za každou cenu lepší, než ta právě skončená.

Jedno z nich, o němž se již spekulovalo nějakou dobu, je, že Ludovic Giuly si může pro příští sezonu hledat nové angažmá. Včera večer to oznámil Txiki Begiristain.

Francouzský útočník připustil, že se s touto skutečností již smířil dříve a přijal ji bez větších problémů. Teď bude zkoumat nabídky, které má na stole.

"Hrozně bych se chtěl vrátit do Francie, ale záleží na vedení Barcelony. Musí zjistit, jaká je moje cena. Doufám, že se najde řešení a brzy budu vědět, co se mnou bude."

O Ludovica Giulyho již několik týdnů projevuje eminenní zájem francouzský Olympique Marseille, přestože je hráči již 31 let, dostal nabídku na následující tři sezony. Olympique bude příští rok hrát Ligu mistrů a pro hráče by to mohla být velmi příjemná štace.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články