Zpět na » Primera Division » Villarreal se nevzdává Huntelaara

Primera Division - Villarreal se nevzdává Huntelaara

0

Líbilo se

08.07. - Villarreal prodal Diega Forlána do Atlética Madrid a v útoku mu po něm zbyla díra. Zástupci klubu se proto snaží zaplnit místo po odchodu Uruguayce solidní náhradou. Jedním z vyvolených je Huntelaar z Ajaxu. Vedení Villarrealu je rozhodnuto vrhnout všechny síly aby našlo náhradu za Forlána.

Postupně selhaly jiné možnosti náhrady, jako například Ricardo Oliveira, Javier Saviola, nebo Raúl Tamudo, se kterým se odmítl rozloučit Espanyol Barcelona. V hledáčku klubu je teď prvotřídní holandský snajpr Klaas Jan Huntelaar, jemuž vyšla náramně sezona v Ajaxu Amsterdam. Zajímají se však o něj další kluby. Problém přestupu je pochopitelně v penězích.

Ajax by rád za svého šikovného mladíka získal dvacet milionů eur, nabídka Villarrealu je o poznání nižší, "pouhých" 14 milionů. Klub, jemuž předsedá Fernando Roig, však pravděpodobně příští týden zavelí k nové ofenzívě a zvýší nabídku, aby získal hráče, jenž je schopen střílel důležité góly.

Celá akce může rovněž hodně záviset na tom, jestli Ajax opustí jiný hráč, Wesley Sneijder, jehož chce Fiorentina, navíc holandský klub nepotřebuje za každou cenu Huntelaara prodat. Na El Madrigalu se stále ještě nerozloučili ani s možností, že by do klubu přišel Roberto Soldado, jenž ještě není dohodnutý na prodloužení smlouvy v Realu, jemuž končí po příští sezoně. Podle včerejšího vydání deníku As však Real ustoupil požadavkům hráče, jenž chtěl milion eur za sezonu čistého a podpis nové smlouvy je otázkou několika hodin.

Další hráč Villarrealu o němž se v poslední době mluví je brankář Lopez Vallejo, jenž uplynulou sezonu skvěle odchytal v Recreativu Huelva a žádá od klubu statut volného hráče, aby mohl odejít do Espanyolu Barcelona. Poslední vyjednávání mezi Villarrealem a Espanyolem v případě Tamudo však prakticky znemožnily, aby brankář odešel zadarmo.

Hráč ví, že sním trenér Pellegrini nepočítá a bude si tak muset hledat jiné působiště. Mohl by to být Racing Santander, kde působí již několik dní trenér Marcelino, jenž ho vedl v Recreativua jenž se chce zbavit služeb obou dosavadních brankářů.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články