Zpět na » Primera Division » Drenthe dva miliony od Realu

Primera Division - Drenthe dva miliony od Realu

0

Líbilo se

07.07. - Predrag Mijatovič, sportovní ředitel Realu Madrid, vyjednává s Feyenoordem Rotterdam. Cíl je jasný, do služeb svého klubu chce přivést mladého Holanďana Drentheho. Real i Feyenoord však zatím mají odlišné názory co se přestupové částky týče.

Zhruba dva miliony eur zatím dělí Drentheho od Realu Madrid, přestup by se přesto měl uzavřít během několika následujících hodin. Přestože ještě není vyřešen případ stopera Chivu, Pedja Mijatovič nezahálí a ve čtvrtek odcestoval do La Haya aby se setkal se zástupci Feyenoordu a doladil podmínky přestupu nadějného levého záložníka.

Sportovní ředitel Realu položil na stůl nabídku ve výši šesti milionů eur, na chlub stejnou sumu, se kterou se vytasili před týdnem zástupci Chelsea vedení Peterem Kenyonem. Tehdy se ze stadionu De Kuip odpovědi nedočkali, tentokrát byli zástupci Feyenoordu struční. Chtějí osm až deset milionů eur, i když i ta nižší částka by hodně ulevila pokladně holandského klubu.

Feyenoord dále požaduje, aby Drenthe ještě rok hostoval v Rotterdamu. Nabídka Realu pro hráče je opravdu zajímavá, klub ze San Bernabeu mu totiž nabízí 1.5 milionu ročně po dobu pěti let. Vezmeme -li v úvahu, že v současnosti hráč nevydělává ani 150 000 eur... Feyenoord potřebuje nutně nějaké peníze, za přestupy již totiž utratil dvanáct milionů eur a dalších deset bude muset investovat do platů čtyř nových hvězd , které do klubu přišly (Makaay, Van Bronckhorst, Hofland a De Cler.

Nevýhodou Realu je, že kromě nich a Chelsea se o Drentheho zajímají ještě Juventus a AC Milán. V posledních dnech dokonce po Rotterdamu kolují fámy, že o hráče se zajímá i FC Barcelona.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články