Zpět na » Primera Division » Pro Recreativo je Dudek jednička

Primera Division - Pro Recreativo je Dudek jednička

0

Líbilo se

07.07. - Polák Jerzy Dudek, bývalý brankář anglického Liverpoolu, je podle španělského deníku As již jen kousek od podpisu smlouvy v Recreativu Huelva. Pro Recreativo se teď stal prioritní volbou na post brankářské jedničky.

Recreativo a zástupce dnes již bývalého hráče Liverpoolu v posledních 48 hodinách zintenzivnili vyjednávání a nenastane-li neočekávaný obrat, obě strany by mohly brzy najít společnou řeč a uzavřít dohodu pro příští sezonu s opcí na další. Nejdříve však musí dojít k dohodě, zejména co se hráčových požadavků týče.

K dnešnímu dni stále ještě nedošlo ke sblížení návrhů a jestli ani jedna strana neustoupí ze svých požadavků, může to celý přestup zhatit. Problém je hlavně v tom, že Recreativo není ochotno přistoupit na hráčovy platové požadavky. Dudek si přeje plat 1,5 milionů eur a tato částka je výrazně nad platební limit nováčka uplynulého ročníku. V každém případě klub vyvine maximální úsilí, aby se s hráčem dohodl, zvláště vezme-li se v potaz fakt, že Polák přichází z Liverpoolu zadarmo.

Na druhou stranu Recreativo mu nabízí velkou šanci splnit si svůj sen, chytat v Primera Division, poté, co se mu ostatní štace nevyvedly. Dudek již odmítl nabídku Betisu Sevilla a také vábení Realu Madrid, kde by dělal dvojku Ikeru Casillasovi. Zpočátku do plánů Recreativa moc nezapadal, pozitivní informace, které klub obdržel však způsobily změnu názoru v klubovém vedení, přestože prakticky celou sezonu vysedával v Liverpoolu na lavičce.

O tom, že Recreativo potřebuje nutně obsadit post v brance po odchodech Lopeze Valleja a Laquaita svědčí i fakt, že vedení své síly neupíná pouze na Dudeka. Hodně se snaží zlákat do svých služeb brankáře Toňa, jenž v minulé sezoně chytal v Racingu Santander, ale nového trenéra Marcelina nepřesvědčil a ten s ním pro příští sezonu nepočítá. Toňo není v Recreativu neznámý, chytal zde již tři sezony a pomohl klubu vloni postoupit do Primera Division.

Překážkou je však skutečnost, že Recreativo není ochotno zaplatit, chce hráče pouze zadarmo, tomu však v Santanderu zbývají ještě tři roky smlouvy. Dalším adeptem postavit se mezi tři tyče v Huelvě je Doblas, jenž nevidí svou situaci v Betisu příliš růžově.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články