Zpět na » Primera Division » Oliveira v hledáčku Villarrealu

Primera Division - Oliveira v hledáčku Villarrealu

0

Líbilo se

05.07. - Byť vedení Villarrealu stále ještě nevzdává boj o Raúla Tamuda z Espanyolu, místo v útoku uvolněné odchodem Diega Forlána do Atlética by mohl obsadit velmi pravděpodobně Brazilec Oliveira, jenž se stal nadbytečným článkem v AC Milán.

Ăštok mužstva, jenž se stalo štikou v závěrečných kolech ligové soutěže nutně potřebuje zaplnit volné místo v první linii. Forlán už je pryč a na odchodu je další útočník, José Marí. José Manuel Llaneza, člen vedení Villarrealu našel zalíbení v útočníkovi AC Milán Brazilci Ricardu Oliveirovi. Podnět mu k tomu dal samotný Adriano Galliani z vedení rossoneri. "Oliveira má velmi zajímavé nabídky ze Ĺ panělska.

Je velmi pravděpodobné, že odejde na hostování do nějakého klubu s právem na odkoupení," vysvětlil Galliani. AC Milán s Oliveirou, bývalým hráčem Betisu či Valencie, nepočítá, neboť má útok již zaplněný. O místo svedou boj Ronaldo, Inzaghi a Gilardino. Oliveira se tak mění v náhradní plán Villarrealu, který stále ještě nevzdává boj o Raúla Tamuda.

O Oliveiru se ale zajímá rovněž Zaragoza a navíc AC Milán se velmi zamlouvá jejich útočník Diego Milito. Toho však Zaragoza pustí jedině po složení výkupní klauzule, která činí 25 milionů eur. "Potřebujeme hráče, který by dal 25 gólů, ale o této věci nic nevím," uvedl prezident Villarrealu Fernando Roig.

Dále prezident klubu řekl, že je "velmi vděčný" Diegu Forlánovi, za dobré výkony, které od svého příchodu do klubu před třemi roky předváděl."Diego zaznamenal ve Villarrealu tři skvělé sezony, dal krásné góly."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články