Zpět na » Primera Division » Díaz a Kepa blízko Getafe

Primera Division - Díaz a Kepa blízko Getafe

0

Líbilo se

06.07. - Getafe je v posledních dnech ve středu zájmu zejména díky trenéru Berndu Schusterovi, jehož zatím prezident Angel Torres nepropustil ze svých služeb ve prospěch Realu. V klubu ale nezapomínají ani na hráčské posily. Téměř domluvené jsou přestupy Cata Díaze a Kepa Blanca.

Téměř domluvené jsou přestupy Cata Díaze a Kepa Blanca. Podle zástupce argentinského stopera Gerarda Nolana „Cata“ Díaze bude jeho svěřenec hráčem Getafe na příštích pět sezon. „Došli jsme k formální dohodě, ještě zbývá upřesnit nějaké kroky, ale všechno je dohodnuto,“ uvedl Nolan. Prezident Angel Torres měl při vyjednávání zdatné konkurenty, kteří se vytasili s mnohem lepšími nabídkami (Sevilla, betis), celé vyjednávání rozuzlilo přání hráče hrát právě v Getafe, které bude trénovat Michael Laudrup.

Angažování tohoto hráče, jenž se právě nachází ve Venezuele s argentinskou reprezentací na Copa América a dnes v noci nastoupil v utkání proti Paraguayi ve stoperské dvojici s Ayalou, určitě nebude pro nadcházející sezonu poslední. Již dříve do klubu přišli Mario, Uche, Pallardó a Pablo Hernandez, teď má Getafe políčeno na Perníu, Calva, Gavilána a Kepu.

Posledně jmenovaný, hráč Sevilly Kepa Blanco, je stejně jako Cata Díaz kousíček od podpisu smlouvy s týmem, jenž se na startu sezony premiérově objeví v pohárové Evropě. „Ještě chybějí nějaké detaily, ale zdá se, že celá záležitost pokročila,“ uvedl útočný hrot, po němž páslo rovněž mužstvo z Bilbaa. Tam ale jeho angažování ztroskotalo především na tom, že hráč se nenarodil v Baskicku, baskický původ měli pouze jeho rodiče a to se jednomu kandidátovi na prezidentské křeslo zdálo jako nedostatečné, aby splnil podmínky filozofie klubu, angažovat pouze fotbalisty z Baskicka.

Kepa Blanco, jenž v Seville nezapadá do plánů trenéra Juande Ramose a na jaře hostoval ve West Hamu v Premier League, bude muset počítat s trvdou konkurencí Daniela Güizy, jemuž se uplynulá sezona povedla. „Konkurence bude maximální a bude potřeba tvrdě pracovat, aby si člověk vybojoval místo. Ale to je ve všch týmech stejné,“ uvedl Kepa. Tak jako tak, Kepovi ještě zbývá vyřešit smlouvu v Seville, která má ještě dva roky platnost.

„Ještě je to potřeba vyřešit s nimi, protože to je jedna ze stran zahrnutých do celé akce. Uvidíme, jak se v příštích dnech vyvinou vyjednávání. Předpokládám, že to nebude moc náročné, ale všichni víme, jak celé záležitosti fungují. Doufáme, že se obě strany dohodnou. To je prakticky to jediné, co zbývá. Nikdo ale nechce říci, že je to již hotové, dokud to není stoprocentní.“

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com,fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články