Zpět na » Primera Division » Barca se dohodla s Gabi Militem

Primera Division - Barca se dohodla s Gabi Militem

0

Líbilo se

06.07. - FC Barcelona se již dohodla na podmínkách smlouvy se stoperem Zaragozy Gabi Militem. Mělo by se jednat o čtyřletý kontrakt. Teď se ale ještě mezi sebou musí dohodnout kluby, což bude asi ještě chvíli trvat.

Barcelona sice doufá, že brzy dostane kladnou odpověď ze strany Zaragozy, které nabídla sumu patnácti milionů eur, plus další proměnlivou částku (tři miliony) v závislosti na dosažených cílech klubu.

Dohoda zatím ještě není na světě, ačkoliv by mohla přijít ve velmi brzké době. Gabi Milito, jenž se nachází s argentinskou reprezentací ve Venezuele, kde zatím svádí úspěšné boje v Copa América se stal první volbou klubu na obsazení postu stopera, poté, co angažování Rumuna Chivu z AS Roma neskončilo úspěchem.

Argentinský obránce (26), jenž má za sebou již čtyři sezony v Zaragoze, by se stal čtvrtou letní posilou Barcy, poté co do katalánské metropole přišli Henry , Touré Yaya a Abidal. Během jednání byla vyloučena možnost, že by do operace zasáhi hráči, kteří již nejsou na seznamu favoritů Franka Rijkaarda, jmenovitě se mělo jednat o Santi Ezquerra a Thiaga Mottu.

Alespoň tak to uvedl sportovní ředitel Barcy Txiki Begiristain. Ten ještě podotkl, že operace Milito je již velmi blízko, kluby mezi sebou mají respekt, ale roli hraje i velká vůle hráče nastoupit v Barceloně. Begiristain ještě uvedl, že má i jiné alternativy v případě, že by gabi Milito do klubu nepřišel, dokonce nevyloučil příchod Christiana Chivu. V tomto smyslu ještě ještě jednou podtrhl, že velkou roli při vyjednáváních hraje vůle hráčů oblékat dres azulgranas, myslel tím hlavně posledně dva jmenované.

"Je to atraktivní klub pro svůj styl hry a hráči chtějí přijít." V případě Chivu však ani tato vůle však zdá se nebyla rozhodující. Barcelona dále pokračuje v jednáních o budoucím osudu dalšího Argentince, Maxi Lopeze. Zájem o něj má Sporting Lisabon, portugalská média dokonce již hovoří o uzavření obchodu a sice o ročním hostování s následnou opcí. Zdroje z katalánského klubu však uvádějí, že ještě nic uzavřeno není.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články