Zpět na » Primera Division » Atlético vyloučilo příchod Riquelmeho

Primera Division - Atlético vyloučilo příchod Riquelmeho

0

Líbilo se

06.07. - Původně měl přijít Juan Roman Riquelme z Villarrealu do Atlética společně s Diegem Forlánem za jednotnou sumu 30 milionů eur. Colchoneros Riquelmeho chtěli, nebyli si však jisti tím, jestli se vůbec argentinský špílmachr chce vrátit do Ĺ panělska.

Forlán nakonec přišel sám za 21 milionů a Riquelme nepřijde vůbec. Byly to však takové tahanice a mediálně zajímavé události. Nejprve Atlético uvažovalo, že by příchod Argentince byl dobrý tah, byť by kvůli němu musel trenér Aguirre překopat stávající systém, pak se zase vyjádřil Riquelme, že chce hrát ve Villarrealu a nikde jinde no a teď kategoricky Atlético rozhodlo, že se službami Riquelmeho nepočítá.

Jedním z hlavních důvodů bylo to, že v současném kádru Atlética jsou již čtyři útočníci. Forlán, Maxi, Agüero a Mista. Trenér Javier Aguirre má v plánu vsadit na rozestavení, které v minulé sezoně používal hlavně Frank Rijkaard v Barceloně, tedy 4-3-3. V tomto schematu by uprostřed hrál Forlán a ze stran by ho podporovali Maxi Rodriguez a mladý Kun Agüero, tedy čistě jihoamerický útok.

V neprospěch Riquelmeho navíc mluvilo to, že jakožto hráč jehož původ je mimo EU, by na soupisce zabíral jedno ze tří míst povolených LFP a přebytečnými by se stali stoper Fabiano Eller, jenž do klubu přišel v zimě, nebo Cleber Santana, jehož Atlético angažovalo před pár dny.

Tím se případ Riquelme uzavřel. Atlético má před sebou ještě několik hráčů, které chce přivést do týmu, například reprezentačního obránce Ă�ngela ze sestupující Celty Vigo anebo Portugalce Quaresmu, ovšem jednání s Portem, jeho současným klubem nejsou vůbec jednoduchá.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články