Zpět na » Primera Division » Valencia představila Hildebranda

Primera Division - Valencia představila Hildebranda

0

Líbilo se

04.07. - Timo Hlidebrand byl dnes ve VIP lóži stadionu Mestalla představen jako nový hráč Valencie. S klubem uzavřel smlouvu na příští tři sezony. Jako hlavní důvod uvedl, že chtěl učinit "další krok" ve své sportovní kariéře.

Německý gólman do klubu přichází ze Stuttgartu, s nímž v uplynulé sezoně dosáhl na bundesligový titul a navíc dotáhl klub až do finále Německého poháru. Navíc zaznamenal šnůru 884 minut, ve kterých nedostal gól. překonal tak stávající rekord Olivera Kahna, jenž činil 802 minut.

Při své prezentaci Hildebrand uvedl, že bojovat se Santi Caňizaresem o post jedničky v klubu "je pro mne výzva. Bude to obtížné, ale jsem připraven bojovat, kvůli tomu jsem přišel, " poznamenal Hildebrand. Z Německa se rozhodl odejít, protože "jsem chtěl novou výzvu a co může být lepšího, než Valencia. Pro tento klub udělám všechno, tím si mohou být fanoušci jisti."

Brankář dále potvrdil, že jeho nový klub je "na úrovni Realu a Barcelony, tak to alespoň viděl z Německa." Novináři se rovněž ptali na jeho rekord v neprůstřelnosti a jestli ho může dosáhnout i ve Valencii. "Proč ne? Vím, že je to klub s dost dobrou obranou a udělám všechno možné, abych nedostal žádný gól."

foto: valenciacf.es

Hildebrand měl od začátku jasno, že chce přestoupit do Valencie. "Mám velkou radost, že jsem tady, a i když moje španělština není dobrá, snažím se, aby byla každým dnem lepší," omlouval se. Navíc přiznal, že roky strávené ve Stuttgartu byly "fantastické". Juan Soler, prezident klubu rovněž vyzdvihl kvality Hildebranda.

"Chtěl se co nejrychleji adaptovat v klubu. Od doby, kdy jsme spolu před několika měsíci hovořili, si najal učitelku španělštiny a po třech měsících mluví neuvěřitelně," poznamenal. Prezident klubu rovněž uvedl, že v lóži VIP na stadionu Mestalla se představovali " ti největší hráči a to Hildebrand je. Vítej do nového domova, přicházíš bojovat o post jedničky, tak složité pozice v tomto klubu," přivítal Soler Hildebranda.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články