Zpět na » Primera Division » Trenéra vykupovat nebudu

Primera Division - Trenéra vykupovat nebudu

0

Líbilo se

03.07. - Prezident Realu Madrid Ramon Calderon prohlásil rezolutně, že nikdy neangažuje trenéra, za nějž by musel platit výkupní klauzuli z jeho smlouvy, což je právě v těchto dnech případ trenéra Bernda Schustera, který se má brzy posadit na lavičku Realu.

Prezident Realu Madrid, Ramon Calderon dnes uvedl, že vedení ještě nerozhodlo, kdo bude nástupcem Itala Fabia Capella. Současně řekl, že "nikdy neangažuje trenéra za nějž by musel platit výkupní klauzuli." Rozhovory s Berndem Schusterem se tak uskuteční teprve až se německý trenér vyváže ze smlouvy s Getafe.

Prezident Getafe Angel Torres nejprve požadoval, aby Schuster, jenž má v klubu ještě rok smlouvu, zaplatil částku 400 000 eur, díky níž by mohl Getafe opustit. Pak však Torresovi stačil telefonát z Realu, kde by mu sdělili, že mají o Schustera zájem a aby ho uvolnil a Torres byl rozhodnut učinit tak zadarmo. Jenže vztahy mezi oběma kluby jsou více než napjaté a tak na zmíněný telefonát nedošlo a Torres tak znovu trvá na zaplacení zmíněné částky.

"Vypadá to, že Schuster se nevyvázal ze smlouvy v Getafe. Budeme jednat s trenéry, kteří jsou volní, a až se to povede i jemu, bude dalším na řadě. Nepospícháme. Až do 21.července, kdy začíná příprava, je čas. Prezident, jenž dnes slaví přesně rok ve své funkci, okomentoval, že klub pracuje na tvorbě mužstva pro příští sezonu a že sportovní ředitel Mijatovič se nachází v Římě, kde vyjednává o přestupu stopera Chivu.

"Vypadá to, že záležitost je na dobré cestě, ale dokud se to neuzavře...Mluvilo se o určité sumě peněz a na začátku i o hráčské náhradě, na které AS Řím trval. Ale tohle je zdá se vyloučeno." Dále Calderon nezpochybnil, že nová posila z Německa, Christoph Metzelder by mohl být představen v pátek a ani příchod Brazilce Kaká. "Není ještě ztracený, není to jednoduché, ale budeme doufat, že se věci pohnou."

Dále prezident mistrovského týmu pochválil posily, které přivedl do klubu konkurent největší, FC Barcelona. "Velmi dobří hráči, na sesazení Realu z první příčky je třeba koupit velmi dobré hráče. Tím se stane příští sezona mnohem soutěživější."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články