Zpět na » Primera Division » 18 miliónů eur za Lamparda

Primera Division - 18 miliónů eur za Lamparda

0

Líbilo se

03.07. - Jestli si někdo myslel, že Barca udělá jen jeden velký nákup, kterým byl Thierry Henry, tak se mýlil. Barcelona má zálusk na záložníka Chlesea, Franka Lamparda. Dokonce už londýnskému klubu předložila i konkrétní částku.

Podle britského deníku “The Sun” chce Barca získat dalšího hráče, který působí na ostrovech. Ovšem klub Abramoviche nechce o tomto přestupu ani slyšet. Právě naopak, vedení Chelsea chce smlouva s Lampardem obnovit. To vše až poté jakmile se hráč vrátí z dovolené.

Lampard je ještě relativně mladým hráčem a pro Barcu by byl posilou do zálohy. Nicméně aby se do kádru mužstva z Nou Campu vešel, musel by nějaký hráč ze zálohy Barcelonu opustit. Může to být Iniesta nebo taky Deco. Trenér Barcy Frank Rijkaard má ovšem jasno, že Lamparda do svého týmu chce a je také obeznámen s částkou, která se mu zdá přijatelná. Barcelona za londýnského záložníka nabízí 18 miliónů eur.

Na druhou stranu, zástupce Lamaprda Steve Kutner tvrdí, že není kam spěchat. “Na to aby se hráčova budoucnost vyřešila, je ještě dostatek času. Navíc má ještě dvouletou smlouvu s Chelsea. Zatím stejně nemůžeme nic dělat, protože Frank je na dovolené“, řekl Kutner.

http://st.blog.cz/m/michelle78.blog.cz/obrazky/308480.jpg http://www.thefa.com/NR/rdonlyres/1E934F74-520C-4195-B0B2-77C6FB57E249/49559/FrankLampardPOTY1024x768.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články