Zpět na » Primera Division » Espanyol bude jednat s Villarrealem

Primera Division - Espanyol bude jednat s Villarrealem

0

Líbilo se

02.07. - Zástupci Villarealu a Espanyolu Barcelona mají na zítřejší den naplánovanou schůzku. Jejím cílem je jednat o přestupu Raúla Tamuda, útočné ikony Espanyolu do klubu z východní části Ĺ panělska.

Ve Villarrealu mají totiž starosti. Prodali do Atlética Madrid útočnou hvězdu Diega Forlána za pěkných 21 milionů eur a teď za něj shánějí náhradu. A v kancelářích stadionu Montjuïc, kde sídlí Espanyol, již několik dní vědí o zájmu Villarrealu o Tamuda.

Klub z Barcelony hned od začátku prohlašoval, že Tamudo není na prodej a kapitána mužstva ve svém týmu chtějí udržet, ale tento názor se může změnit, jestliže přijde z Villarrealu zajímavá nabídka. Zdroje blízké barcelonskému klubu odhadují, že nabídka Villarrealu se bude pohybovat kolem devíti milionů eur.

Navíc Tamudo by se dočkal podstatného vylepšení své gáže, jež by mohla činit 2 miliony eur ročně. Pro Espanyol je však minimální částka, při níž by byl ochoten vyjednávat, patnáct milionů eur (výkupní klauzule činí 24 milionů) a není ochoten přijmout jako kompenzaci nějakého hráče z kádru Villarrealu.

"Los pericos" již několik let mají dluhy a tak prodej Tamuda by je mohl částečně snížit, ovšem prodat Tamuda je pro vedení klubu velice těžké rozhodnutí, neboť se jedná o symbol klubu a idol fanoušků.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články