Zpět na » Primera Division » Real se vložil do hry o Chivu

Primera Division - Real se vložil do hry o Chivu

0

Líbilo se

03.07. - Sportovní ředitel Realu Madrid Pedja Mijatovič odcestoval do Říma, aby vyjednával o přestupu stopera AS Roma, Christiana Chivu. O hráče již mají delší dobu zájem Inter Milán a FC Barcelona.

Real se naplno vrhl do boje o získání Christiana Chivu, jenž by posílil zadní řady klubu, do kterých blancos již získali německého stopera Metzeldera. Mijatovič proto neváhal cestovat do Itálie, aby se při jednáních se zástupci klubu dostal do výhody. Mijatovič vylepšil návrh částky, za kterou by chtěli rumunského obránce koupit.

Jestliže včera Real nabízel 16 milionů, teď je to již o milion více a dokonce jsou ochotni mluvit o Brazilci Cicinhovi, jenž by mohl vstoupit do hry jako hráčská kompenzace. Je to způsob jak ukázat, že klubu na angažování Chivu opravdu záleží a po počátečním náskoku Barcy a Interu při vyjednáváních se Real možná dostal v seznamu zájemců na první místo.

Rodina Sensiů, majitelů klubu by se přestupu hráče do Madridu vůbec nebránila, viděla by ho radši, než kdyby šel do Interu, neboť v případě italského klubu by došlo na posílení konkurenta v bojích o ligový titul. Mijatovič bude pokračovat ve vyjednávání a doufá, že by se mohl s italským klubem dohodnout ještě dnes.

Oficiálně by však hráče představil až po nástupu trenéra Schustera k mužstvu. Gigi Becali, jeden z agentů rumunského hráče se ještě na scéně neobjevil, ale o všem je detailně informován. Real chtěl dodržet pravidla a nejprve vyjednával s klubem. V každém případě vedení klubu z Madridu již má pro Chivu připraven návrh smlouvy. Nabízí mu čtyřletý kontrakt s příjmem 4,5 milionů eur hrubého ročně.

O Rumuna se Real Madrid zajímal již v minulosti, když hrál za Ajax. Jednání však zkrachovala a Chivu dal přednost AS Roma. Italský tým navíc pokaždé řekl "ne" možného přestupu, pokaždé, když se ho snažil Real získat. Teď se situace změnila.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články