Zpět na » Primera Division » Mourinho souhlasí s odchodem Robbena

Primera Division - Mourinho souhlasí s odchodem Robbena

0

Líbilo se

02.07. - José Mourinho, trenér londýnské Chelsea souhlasí s tím, aby Arjen Robben odešel z Chelsea do Realu Madrid. Anglický klub požaduje za hráče, jenž touží Chelsea opustit, 20 milionů eur.

Arjen Robben má již odsouhlasen přestup do Realu Madrid. José Mourinho, trenér Chelsea, přerušil dovolenou se svoji rodinou a vrátil se do Londýna, aby se sešel s výkonným ředitelem klubu Peterem Kenyonem. Cílem je naplánovat sezonu, ale především chtěli jednat o odchodech a příchodech hráčů. Podle deníku As dal Mourinho souhlas, aby Kenyon prodal Robbena do Realu.

Dokonce souhlasí i s cenou, za kterou ho chce klub prodat, ta činí dvacet milionů eur. Tuto sumu by využil na další hráče a posílení slabých postů v sestavě. Real má už peníze připravené. Jose Mourinho si navíc již vyhlédl za Robbena náhradu. Je jím Malouda z Olympique Lyon a Mourinho požádal Kenyona, aby do začátku sezony dotáhl tento přestup do zdárného konce.

Portugalský trenér Robbena moc postrádat nebude a raději odsouhlasí přestup fotbalisty do Realu Madrid, s nímž se maximálně potkají v Lize mistrů, než posilovat konkurenci v Premier League. Arjen Robben je jedním z hlavních cílů prezidenta Realu Ramona Calderona od jeho loňského nástupu do funkce. Jméno holandského hráče figurovalo společně s kaká v předvolebních slibech současného šéfa klubu.

Loni to ještě nevyšlo, letos situace vypadá mnohem růžověji, dokonce již Robbenovi nabídl šestiletou smlouvu za podmínek mnohem výhodnějších než má aktuálně v Londýně. Robben splňuje veškeré podmínky, které si vytyčil Pedja Mijatovič, sportovní ředitel klubu, pro letošní posily. Je mladý (23 let), útočný, výborně se mu daří hra po křídlech (v Anglii říkají, že je stejně dobrý nahrávač jako Beckham).

To přesně chce Schuster, aby navrátil Realu útočnou tvář, která klub vždycky charakterizovala. Majitel Chelsea je zpraven o všech jednáních, která se uskutečňují mezi Realem a Chelsea a a naprosto souhlasí s rozhodnutími, ketrá dělají Mourinho s Kenyonem. Především chce dobro pro klub. Od loňského roku jsou vztahy mezi oběma kluby mnohem vlídnější.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články