Zpět na » Primera Division » Stuttgart zvýšil nabídku na Ewerthona

Primera Division - Stuttgart zvýšil nabídku na Ewerthona

0

Líbilo se

30.06. - Vítěz Bundesligy VfB Stuttgart má eminentní zájem o útočníka Realu Zaragoza, Brazilce Ewerthona. Dokonce vyšrouboval svoji nabídku na přestup hráče na 7,5 milionů eur. Pro Zaragozu je to však stále málo.

Stuttgart vylepšil svoji původní nabídku již na sedm a půl milionů eur, ale postoj Zaragozy zůstává stále stejný. O prodeji Ewerthona nechce ani slyšet, nebo alespoň do doby, než se najde za tohoto hráče náhrada. Ve vzduchu visí možné posílení o bývalého hráče Barcelony Saviolu, ale to je zatím hodně nejisté.

V tuto chvíli je celá záležitost na bodu mrazu. Stuttgart, úřadující šampion Bundesligy, včera zahájil svoji předsezónní přípravu. V klubu měli za cíl tento týden vylepšit nabídku a obměkčit tak vedení Zaragozy, aby Ewerthon mohl zahájit přípravu s německým klubem. První část úkolu byla splněna, vedení španělského týmu však nadále zůstává na svých pozicích.

Stuttgart, přestože výsledek celé operace je značně nejasný, považuje Ewerthona za hlavní posilu pro příští sezonu, ve které bude klub obhajovat titul a snažit se uspět v Lize mistrů. V kádru nemají hráče podobných charakteristik, jako má Ewerthon a navíc účast v Lize mistrů by mohla na hráče zapůsobit, aby se do německa vrátil.

V Bundeslize totiž již s úspěchem oblékal dres Dortmundu. Velkou roli také může hrát to, že Ewerthon v minulé sezoně ztratil pozici v základní sestavě, kde se spoul prosazovali spíše Diego Milito a Sergio García. Sedm a půl milionu však možná byla poslední nabídka. Již před několika dny Stuttgart nabízel milionů šest, ovšem Zaragoza si trvá na svém a hráče si cení na deset milionů.

Zaragoza ho koupila v létě 2005 za 2,3 milonů eur, takže v každém případě by na odchodu útočníka vydělala. Ovšem trenéři se jeho odchodu brání, přeci jen jde o hráče, jenž v první sezoně ve Ĺ panělsku nastřílel 20 gólů. Zaragoza neche zůstat před boji v poháru UEFA oslabena.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články