Zpět na » Primera Division » Forlán je hráčem Atlética

Primera Division - Forlán je hráčem Atlética

0

Líbilo se

30.06. - Atlético Madrid, Villarreal a zástupce Diega Forlána našli společnou řeč.Uruguayec totiž přestoupí do madridského klubu. Tento přestup už je potvrzen z obou stran a jakmile se Forlán vrátí z Copa América, bude oficiálně představen na stadionu Vicente Calderóna.

Diego Forlán je aktuálně ve Venezuele, kde se odehrává Copa América. Jakmile se vrátí do Ĺ panělska, měl by podepsat smlouvu na příští čtyři sezóny a objevit se také na stadionu Atlética.


Diego Forlán přišel do Primera división v roce 2004. Z anglického Manchesteru united ho přetáhl Villarreal, kde prožil skvělé tři roky. Po skončení sezóny byl o něho také velký zájem nejen z Anglie, ale také ze Ĺ panělska. Svoji náklonnost k tomuto fotbalistovi nepopírala Valencie, ale souboj o Forlána vyhrálo Atlético, které si brousí zuby ještě na jednoho hráče žlutých ponorek.

Mercado: Forlán ya es jugador del Atlético de Madrid
Diego Forlán ve Villarrealu prožil tři sezóny úspěchu. V té první dokázal nastřílet 25 gólů a stal se nejlepším střelcem Primera división. Velkou zásluhu má také na tom, že se jeho tým v minulé sezóně probojoval až do semifinále ligy mistrů. V tomto ročníku přispěl devatenácti góly a i díky tomu se Villarreal probojoval do poháru UEFA. Dohromady ve španělské lize za tři roky nastřílel 54 branek. Příchod Uruguayce do Atlética určitě pomůže vyztužit útočnou lajnu. Může se hodit především proto, že odchod Fernanda Torrese je každým dnem reálnější.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články