Zpět na » Primera Division » Do hry může vstoupit i Giuly

Primera Division - Do hry může vstoupit i Giuly

0

Líbilo se

01.07. - Vyjednávání mezi Barcelonou a AS Roma ohledně přestupu rumunského stopera Christiana Chivu se na čas zastavily. Do pohybu by se měly znovu dát na konci týdne. Ani blíž ani dál není v tuto chvíli Chivu k Barceloně.

Operace je stále otevřená a může se stát všechno, tedy i to, že Chivu nakonec zvolí jako své budoucí působiště Inter Milán. Barca může počítat s tím, že rumunský stoper touží obléknou dres katalánského velkoklubu, i když si je moc dobře vědom toho, že Barcelona nemůže vyplácet svým hráčům takové částky, jaké hráči pobírají v italském Calciu.

A že by v Barceloně pobíral určitě méně, než v týmu, jemuž předsedá Massimo Moratti. Chivu chce prostě hrát ve Ĺ panělsku, po čtyřech letech strávených v Itálii si navíc myslí, že již dobře zná mentalitu transalpinských zemí. Zítra by měli Ferran Soriano a Txiki Begiristain zahájit další jednání s AS Roma a s Giovanim Becalim, zástupcem hráče, aby následující týden uzavřeli jednání, tedy v termínu, jenž si všichni vytyčili jako nejzašší.

Novinkou při vyjednávání může být zahrnutí hráče Barcelony do celého přestupu. jednalo by se o Ludovica Giulyho, s nímž trenér Rijkaard nepočítá pro příští sezonu. Vyhovoval by i trenéru Římanů, ovšem záměrem klubu je inkasovat pouze peníze. Giuly by celou transakci mohl zlevnit, Barca by tak zaplatila méně než 18 milionů, cenu, kterou stanovili bratři Sensiové, majitelé klubu.

Tato částka se však Barceloně zdá za hráče, jemuž končí příští rok smlouva, přemrštěná. Barcelona si však musí dát pozor na konkurenty v celé záležitosti. Do hry se snaží vstoupit i Real Madrid, přesto jako hlavní zájemci se zdají Barca a Inter Milán. V případě, že by Chivu do barcy nepřišel, má druhý tým Primera Division v záloze Andradeho či Gaby Milita.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články